“Кривава Хунта” – у Тернополі

Переселена зі Сходу художниця Asta Legios виставила свої роботи – портрети відомих українців, на виставці “Право на колір” в обласному архіві. Триватиме виставка до середини січня.

Портрети Степана Бандери, В’ячеслава Чорновола, Надії Савченко, Олега Сєнцова, Петра Порошенка, Барака Обами, Ангели Меркель та багатьох інших відомих людей та державних діячів можна побачити на виставці «Право на колір» , яку нещодавно відкрили в обласному архіві.

Проводять цю виставку у рамках ХІІ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Діятиме виставка місяць, вхід на неї безкоштовний.

Авторка картин – переселена зі Сходу художниця Asta Legios. Користувачам твіттеру вона відома,  як @Аteralba. Вона зобразила постаті сучасників – волонтерів та політиків. Кольори картин – червоно-чорний та синьо-жовтий. Сама авторка пояснює вибір кольорів для портретів просто : “Ідея – хочете Криваву Хунту?  Отож-бо тримайте – гіпертрофовану – з іклами та червоними очима – їжте, не обляпайтесь”.

На виставці можна побачити і портрет тернопільської волонтерки Лілії Мусіхіної.
– Авторка підібрала червоно-чорну гаму кольорів, що символізують боротьбу за рідну землю. Ми її продовжуємо сьогодні і показуємо готовність іти до кінця. Ворог називає нас «хунтою» і перекручує інформацію про нашу діяльність. Ці картини показують, що боятись нас варто тим, хто хоче відібрати в українців незалежність, – каже Лілія Мусіхіна.

Коментарі вимкнені.