Завтра біля озера в Тернополі даватимуть відповіді на всі питання по грудному вигодовуванню

1 серпня в усьому світі стартував «Тиждень підтримки грудного вигодовування». Тернопіль також підримує таку акцію. Зокрема, керівник проекту ТБФ «Карітас» Школа щасливого материнства св.Анни сьогодні відкрила міні-фотовиставку в «Подолянах», провела відкриту лекцію для усіх бажаючих на тему: “Налаштування на грудне годування. Я зможу”. Також Школа материнства проводить консультування жінок, що годують дітей грудьми, організовує зустріч для учасників форуму тернопільських мамусь.

Так, 2 серпня з 17.00 біля причалу відбудеться символічна форумівка на тему “Грудне годування- кращий вибір”, котра передбачає знайомство віртуальних співрозмовниць, а також вікторини, веселе проведення часу та консультування усіх бажаючих по індивідуальних питаннях.

6 серпня о 12.00 – лекція для вагітних жінок “Як уникнути проблем впродовж періоду годування грудьми”. Лектор: Горон Дарія, консультант з грудного вигодовування.

7 серпня о 13.00 – лекція у приміщенні Школи щасливого материнства св.Анни (вул.Федьковича 16) для вагітних жінок “Медичні погляди на грудне годування, як на унікальний і неповторний крок до здоров”я дитини”, лектор: Наконечна Іванна, лікар акушер-гінеколог.
Протягом усього тижня буде проводитись консультування годуючих мам, а також відбудуться виступи на радіо і по телебаченні з питань актуальності грудного годування.

Довідка «Погляду»

Дата проведення «Тижня підтримки грудного вигодовування» обрана невипадково, цього дня в 1990 році була прийнята Декларація про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування. Цю Декларацію підписали 32 країни і 10 агентств ЮНІСЕФ. Він проводиться у 40-й тиждень року, що символізує 40 тижнів вагітності жінки до народження дитини. В цьому році він припав на 1 – 7 серпня.

Коментарі вимкнені.