Завтра на Тернопільщину планують доставити тіло загиблого під Зеленопіллям Миколи Руснака

На Тернопільщину планують доставити тіли загиблого під Зеленопіллям Руснака Миколи. 11 липня він у складі 24-ї окремої механізованої бригади потрапив під обстріл «Градом» з боку російського кордону, і лише зараз, після проведення усіх потрібних експертиз, його тіло ідентифікували. Про це «Погляду» повідомили джерела, наближені до родичів військовослужбовця.

Руснак Микола Ігорович, родом з села Верхівці Гусятинського району – батько двох дітей. Наймолодшому немовляті – 9 місяців.

У вересні цього року загиблому мало б виповнитися 39 років.

В тернопільському обласному військовому комісаріаті детальної інформації щодо прибуття на батьківщину тіла загиблого наразі не мають. Проте запевняють, що навіть якщо транспортування тіла захисника України уже заплановане, точна дата та час прибуття стануть відомими не раніше ранку 31 липня. Окрім того, кажуть, що швидше за все, загиблого доставлять літаком – в місцевий аеропорт.

У військовий комісаріат Гусятинського району, звідки й був призваний Микола Руснак, «Погляду» наразі не вдалося додзвонитися. Тому офіційного підтвердження інформації про транспортування тіла наразі немає.

Громадськість міста планує вшанувати пам’ять відважного земляка. Тому з нетерпінням очікує звісточки з обласного комісаріату про місце та годину прибуття тіла Руснака Миколи.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”, 097-9-643-843

Коментарі вимкнені.