Жлобство водіїв крутих автівок у Тернополі або Історія одного перехрестя (фото)

У Тернополі активно розвивається рух проти водіїв, які паркують своє авто на тротуарах. Група у Фейсбук Stupid parking Ternopil уже налічує більше 400 учасників. 

Тернополяни активно діляться історіями та фотофактами порушень водіями ПДР.

Зокрема, про один такий випадок розповідає Наталія Процик. Дівчина працює у центрі і з вікон її робочого кабінету добре видно пішохідний перехід на перетині вулиць Коперника та Чорновола. За тим, що там відбувається, дівчина спостерігає вже давно.

“Вчора, 11 жовтня,  приблизно за 6 годин це місце було “незайманим” може хвилин 20. Спостерігаючи історію цього зачарованого перехрестя, помітила, що поряд на платній парковці як правило, є вільні місця. Але власники крутих автівок не хочуть витрачати ці “шалені” гроші за паркування і краще будуть порушувати закон”, – пише Наталія.

-1 thoughts on “Жлобство водіїв крутих автівок у Тернополі або Історія одного перехрестя (фото)

 • 22:14 | 12.10.2013 о 22:14
  Permalink

  А я завжди зупиняюся саме там. Не бачив, щоб це комусь заважало. )

 • 17:55 | 15.10.2013 о 17:55
  Permalink

  Наталії Процик після цього буде страшно додому самій ходити!!!)))

 • 08:50 | 16.10.2013 о 08:50
  Permalink

  Дивно, що люди в першу чергу не звертають уваги на інших людей, і не замислюються, щоб комфортно було жити усім, а також нічого для цього не роблять. В першу чергу в нас готові “виливати” свою злість на того, хто це просто помітив! Кожен має нести відповідальність за свої вчинки і за самого себе – це найголовніше. Якщо б кожен так робив, то мали би поряд в країні.

Коментарі вимкнені.