Жителям Тернопільщини пропонують робити прибутковий бізнес

Жителям Тернопільщини пропонують робити прибутковий бізнес. «Майбутнє – за міні-переробними заводами вузької спеціалізації. Адже сьогодні потенційний споживач, окрім класичних молочних виробів, хоче мати доступ до особливих різновидів молокопродукції», – пояснює свою позицію директор департаменту АПК.

За його словами, вдалим прикладом для наслідування може бути Чехія.

«Чіткість налагодження молочного виробництва в цій країні вражає. Фермер, маючи у своєму господарстві декількох корів, виготовляє йогурт найвищої якості без додавання штучних домішок чи консервантів. У нього немає проблем зі збутом, він отримує стабільний прибуток. І думає не про те, як звести кінці з кінцями, а куди йому краще поїхати відпочити», – ділиться досвідом стажування у Чехії Віталій Луй.

Для того, щоб створити фермерські кооперативи молочної галузі, мешканців області просять звертатися безпосередньо у Департамент агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації.

«Я вірю, що об’єднавши свої зусилля жителі нашого краю зможуть не лише добре заробляти, а й загалом підняти молочну галузь Тернопільщини. Наразі, наша область у цій сфері займає середні позиції. Але ми маємо значний потенціал, який необхідно розвивати. І напрацювання в даному напрямку вже є – чекаємо на активність самих фермерів», – підсумовує Віталій Луй.

Коментарі вимкнені.