Зі снігового полону на Тернопільщині визволили 1500 людей

 

За останніми даними в області

Шляхове сполучення – проїзд на дорогах державного та регіонального значення забезпечено. Водночас проїзд майже по всіх дорогах області ускладнений. Для утримання в зимовий належного стану автодоріг протягом доби залучалось 97 механізмів та 280 робітників служби автомобільних доріг Тернопільської області.

Енергозабезпечення – Через сильні пориви вітру та опади у вигляді мокрого снігу, внаслідок спрацювання систем автоматичного захисту у Бучацькому, Гусятинському, Збаразькому, Козівському, Кременецькому, Підволочиському, Підгаєцькому, Теребовлянському, Тернопільському та Чортківському районах станом на 12:00 год. без електропостачання залишилось 361 населений пункт. Проводяться роботи щодо відновлення електропостачання.

О 16:00  відбулося чергове засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків негоди, на якому в оперативному порядку заслухано представників районних служб, щодо ситуації на підпорядкованих територіях. Визначено найбільш проблемні напрямки. Складна ситуація залишається на автошляхах області а також з електроживленням 304 населених пунктів області.

З метою покращення ситуації прийнято ряд рішень, а саме:

  • з 19:00 13.11.2016  до 08:00 14.11.2016 обмежити рух вантажних та пасажирських транспортних засобів на автошляхах області. Привантним авто рекомендовано не вирушати на великі дистанції ;
  • 14.11.2016 призупинити навчання в загальноосвітніх закладах області до окремого розпорядження;
  • зосередити основні зусилля  для забезпечення проїзду по автошляхах області, в першу чергу на дорогах державного значення;
  • з 06.00 14.11.2016 продовжити роботи по відновленню електропостачання населених пунктів;
  • забезпечити сталу роботу пунктів обігріву в місцях стоянки транспортних засобів.

О 22:00 год в Управлінні ДСНС відбулося чергове засідання оперативного штабу. Ситуація в області, що склалася в зв’язку із погіршенням погодних умов – контрольована.

Основні зусилля спрямовані на відновлення руху на автошляхах загально-державного значення. Місцеві дороги продовжать розчищувати завтра, 14 листопада. При цьому обласний та районні штаби продовжують працювати в цілодобовому режимі.

Усі медичні установи, заклади освіти та соціального захисту працюють стабільно, в них забезпечено теплопостачання. Зокрема відновлено електропостачання в інтернаті у Нове Село.

На найбільш проблемних ділянках: Добре Поле, Кровінка, Кам’янки, Устечко – дороги розблоковано.

В області розгорнуто два мобільних пункти обігріву – Кам’янки та Добре Поле. Оперативну допомогу подорожуючим надають районні лікарні – діють пункти обігріву, при потребі забезпечується харчування та нічліг. Також громадяни можуть звертатися у пожежно-рятувальні підрозділи, де їм буде надана необхідна допомога.

На дорогах Тернопільщини працює 125 одиниць спецтехніки Служби автомобільних доріг, також до ліквідації наслідків негоди залучено транспорт ДСНС, сільгосппідприємств та приватних установ.

За останні години відновлено електропостачання у 21 населеному пункті. Станом на 21:00 знеструмленими залишаються 283 населених пункти, відновлювальні роботи розпочнуться з 6:00 ранку.

Станом на 9:00 14 листопада на території Тернопільщини найпроблемнішими є ситуації на ділянках доріг поблизу села Кам’янки Підволочиського району, села Трибухівці Бучацького району та села Хмелівка Теребовлянського району.

Станом на 9:00 без електропостачання залишається 233 населених пункти. Для відновлення електропостачання задіяно 64 бригади РЕМ.

Продовжується робота оперативного штабу. На дорогах Тернопільщини працює 162 одиниці спецтехніки Служби автомобільних доріг, також до ліквідації наслідків негоди залучено транспорт ДСНС, сільгосппідприємств та приватних установ. Триває робота працівників бригад РЕМу щодо відновлення електропостачання у населених унктах.

Станом на 9:00 14 листопада із снігових заметів вивільнено 304 атомобілі та 1573 людини.

Загалом, протягом доби пожежно-рятувальні підрозділи 56 разів залучалися для надання допомоги. На даний час спостерігається утруднення проїзду до 100 населених пунктів області

-1 thoughts on “Зі снігового полону на Тернопільщині визволили 1500 людей

  • 16:02 | 14.11.2016 о 16:02
    Permalink

    не розблоковано Добре Поле. 20 машин стоять. Табір для обігріву створений. Проблема не вирішена

Коментарі вимкнені.