Комунальне підприємство “вбили в догоду своїм”, – депутат розповів, чому Тернопіль погано прибирають

15085686_1606434456048910_5019539294393178370_n

Пост не критики, а злості. Я з 2007 року в журналістиці, а тому добре пам’ятаю кожну зиму та боротьбу з стихією. Пам’ятаю, бо писав про це. В 2013 році в місті відбувся перелом: комунальне підприємство Міська шляхово-експлуатаційна дільниця “КП МШЕД” довели до банкрутства аби на ринок прибирання і утримання міста прийшла притватна фірма (спочатку фірма “Руфусів потім ТОВ “Тернопіль Комунал Сервіс”). Коріння підприємств тягнуться з Луцька і пов’язували їх з заступником пана Надала Владиславом Стемковським. КП МШЕД таки вбили, а місто “якісно обслуговує”, як от минулу добу, приватна установа. Що має та фірма та скільки ДЕСЯТКІВ МІЛЬЙОНІВ отримує ця чудова організація з бюджету Тернополя, потрібно запитами з’ясовувати. А я просто ставлю фото з інформацією, яка готовність Тернополя була до зими в 2012 році, коли комунальне підприємство ще не “вбили в догоду своїм”. І в ті роки, якщо пригадаєте, місто прибирали в рази краще!

Депутат міської ради Андрій Шкула

-1 thoughts on “Комунальне підприємство “вбили в догоду своїм”, – депутат розповів, чому Тернопіль погано прибирають

  • 11:39 | 14.11.2016 о 11:39
    Permalink

    Такої ситуації, як цьогоріч, не було у минулі роки. Прибиральної техніки два дні практично не видно, працівників комунальних служб також. На масиві Дружба колись навіть при менших опадах тротуари очищували або техніка, або працівники ЖЕКів, дороги у першу чергу. І це незалежало вихідний день, чи будній.
    Вчора-сьогодні – це просто катастрофа. Таке враження, що влади у місті немає. Було б краще, щоб цей створений штаб “по боротьбі зі снігом”, вийшов вулиці розчищати вручну, бо техніки практично на вулицях немає. Так, як це зробили мешканці будинків, і я у тому числі.

Коментарі вимкнені.