Зйомок шоу «Дурнєв +1» у Тернополі не буде

11 вересня в Тернополі побуває скандальний Олексій Дурнєв. Але, на розчарування усім тернопільським прихильникам шоу «Дурнев +1», він приїде сам. Не буде з ним ні знімальної групи телеканалу ТЕТ, ні вірної подружки Даші Ши.

Насправді Олексія запросили до Тернополя відкрити серію студентських вечірок в нічному клубі «Allure» у якості діджея та емсі.

Вечірка розпочинається о 22.00, але сам Олексій Дурнєв розважатиме публіку дещо згодом. Вхід з флаєром, які розповсюджуються в усіх студентських профкомах – 30 грн, а без нього – 50 грн.

Також напередодні можна отримати і безкоштовні запрошення на виступ Олексія Дурнєва. Для цього треба прийти в нічний клуб «Allure» 10 вересня та відпочити максимально весело, яскраво та позитивно, щоб працівники клубу захотіли вручити запрошення на вечірку 11 вересня саме вам.

Довідка:

Олексія Дурнєва добре знають ті, хто часто дивиться розважальні телепрограми на телеканалі ТЕТ, а також ті, хто уважно слідкує за подіями на політичній арені України.

Так, на ТЕТ Олексій разом із Дашою Ши ведуть лайтову програму, в якій задають різного роду питання простим перехожим, представникам різних компаній на різного роду виставках, підліткам на вечірках чи зіркам сучасного шоу-бізу на відкриттях, концертах, афте-паті, тощо.

Політикам же Олексій відомий, як людина, яка на марші опозиції у Вінниці вручила Арсенію Яценку морквину, як символ президентської влади. Також Олексія знають, як доброго колєґу колишнього піар-технолога Арсенія Яценюка – Володимира Петрова.

Коментарі вимкнені.