Молодь Тернополя нарікає на попередню міську раду

Молодіжні громадські організації Тернополя на електронну адресу “Погляду” надіслали відкрите звернення до міського голови Тернополя Надала Сергія Віталійовоча. Також, молодь, аналізуючи склад ММР-2012р. http://www.rada.te.ua/novyny/9007.html, наголошує, що більшість людей вже не є студентами, учнями та активістами своїх МГО, а отже уже давно ця рада не є легітимною.

З слів людей, яких обрали в 2012 році, ця рада фунціонувала як колегіальний орган лише пів року, а далі зібрання по малу зникали, а останні 2 роки їх взагалі немає.
З колегіального молодіжного органу ця рада перетворилася на можливість поставити на посаду одну людину, яка вдало використала раду для своїх особистих амбіцій та цілей.
Більше того за останні два роки не було жодних масштабних молодіжних проектів, окрім кількох комерційно-вигідних, а саме фестивалів вуличної їжі, на яких було гарно зароблено грошенят. Та й фінанси Майданівського часу вдалося зам’яти,і усі про це з часом забули, – йдеться у листі.

Відкрите звернення до міського голови Тернополя Надала Сергія Віталійовоча  

Молодь Тернополя самоорганізувалася і нагадує міському голові Сергію Надалу, про його роботу – призначити вибори та оновити склад дорадчого органу – Молодіжної міської ради.

У відділ звернень Тернопільської міської ради надійшло відкрите звернення до мера про проведення виборів в оновлений склад Молодіжної міської ради на наступну каденцію, повноваження якої згідно з Положенням закінчилися ще в жовтні.
Теперішній молодіжний мер також не спішить з виборами і разом з тим більше двох років не проводить засідань цього молодіжного органу, про що говорять  чинні депутати молодіжної ради.

Дане звернення підтримує низка провідних молодіжних організацій та об’єднань нашого міста, такі як «Сокіл», «Галицькі зубри», «Молодіжний центр ініціатив об’єднання Самопоміч», «Молода Просвіта»,  Учнівський Парламент «Наснага», «АТОМ»,  «12 сектор», «Автономні націоналісти Тернополя», «ФРІ», ТНТУ, ТНПУ та багато інших. Разом майже два десятки організацій.

У міській раді відреагували на звернення молоді і вже повідомили, що з 25 грудня 2015 року по 18 січня 2016 року в Тернополі проходитимуть вибори до молодіжної міської ради при Тернопільській міській раді.

«Молодіжна міська рада при Тернопільській міській раді є консультативно-дорадчим органом Тернопільської міської ради та її виконавчого комітету з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії міської ради та її виконавчих органів і молоді міста Тернополя, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, які впливають на життя молоді та її участь в усіх сферах життя суспільства в місті», –  повідомили у прес-службі мерії.

Молодіжна рада складається з депутатів віком 14-35 років, серед яких: представники молодіжних громадських організацій, студентм, делеговані Студентськими радами вищого навчального закладу м. Тернополя, 3 учні делеговані Міським учнівським парламентом «Наснага».

Формування персонального складу ради від молодіжних громадських організацій відбуватиметься на основі рейтингового оцінювання роботи організації за останній рік та визначення її активності на рівні міста, а саме за кількістю проведених проектів та акцій за останній рік.

Кожна проведена акція повинна бути підтверджена згадкою про неї в ЗМІ.

Рейтинговий відбір громадських організацій проводить виборча комісія, до якої входять: міський голова, або його представник, начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту; молодіжний міський голова попереднього скликання, делегований депутат молодіжної міської ради попереднього скликання.

Перше засідання виборчої комісії відбудеться 18 січня 2016 року, 19 січня буде опублікований персональний склад молодіжної міської ради на сайті мерії, а 21 січня відбудуться вибори голови молодіжної міської ради в сесійній залі Тернопільської міської ради.

Коментарі вимкнені.