Звільнення адмінбудівель -– це буде велика поразка для Майдану, – Ілля Сагайдак

16 лютого на Майдані під час Віче мають вирішити  питання щодо звільнення адмінбудівель.

“Якщо всі заручники будуть відпущені, то тоді Майдан може звільнити адмінбудівлі… Якщо влада виконає зобов’язання, то ми також зможемо виконати свої зобов’язання”, – зазначив “свободівець” Юрій Сиротюк.

Член Во “Батьківщина” Ілля Сагайдак, що звільнення адмінбудівель – це буде велика поразка. Про це він пише в мережі Фейсбук:

Виправдовуйте звільнення адмінбудівель чим хочете, але це буде велика поразка, як і все, що зараз коїться навколо Майдану.

Ми граємо за сценарієм влади, а це шлях до тиранії та розчарування українців. Ми, народ України, хочемо змінити владу, яка впилась в наше горло, як вампір. Перемовини могли мати тільки одну мету: чи даємо ми можливість владі піти мирним шляхом! А ми робимо перемир’я на час Олімпіади, як Путін того і хотів, даємо ім працювати, згортаємо супротив… 
Ви баки заливайте кому завгодно, що так Європа та США хоче, але для мене це означає, що ці “партнери” нас розміняли, а значить ми самі маємо завоювати свободу! 
Які компроміси? Який коаліційний уряд? Народ хоче скинути з себе ярмо! Про що говорити з ярмом?
А як же люди на місцях, які захопили місцеву владу? Це від хорошого життя? А ви уявляєте, що з ними буде, коли ми всі відступимо? Їх пересаджають, або вб’ють!!! Ви хоч знаєте, як в областях справи вирішуються? Це не Київ, там місцеві клани гірше гестапо! 
А хлопці, яких вбили, або покалічили? 
Може я з глузду з’їхав, а ви тут всі супер дипломати і політики, але час показує, що Янукович нам дуже вдячний!

Коментарі вимкнені.