Голова тернопільської облради довірив “свободівцю” покерувати “титаніком”

Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук змінив директора комунального підприємства облради “Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр”.

Одним своїм розпорядженням Віктор Овчарук звільнив із посади директора Володимира Щавінського, іншим – призначив нового керівника – Володимира Демчишина.

До призначення, Демчишин працював директором комунальної установи облради “Тернопільський обласний молодіжний методичний центр”, яка, за інормацією ltdaily.info, довго без директора не залишиться. Очолити її має бажання депутат Тернопільської  обласної ради, «свободівець» Богдан Бутковський.

Що ж стосується комунального підприємства  «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр», то воно тривалий час не веде активної діяльності, а щороку спустошує казну приблизно на 250 тис. грн. (на зарплатню).  Підприємство мало б працювати у сфері промоції, що дуже актуально для туристичної Тернопільщини. Але якось не складається. Одні вбачають причину у керівнику, інші ж пропонують реорганізувати структуру.

Приміром, заступник голови облради Любомир Крупа звертався у комісію з питань соціально-економічного розвитку з пропозицією реорганізувати підприємство, приєднавши до іншої комунальної установи – «Дитячий центр туризму, краєзнавства української молоді». Останній заклад належить до мережі позашкільної освіти і має ліцензію на печеру Кришталева, яка знаходиться у селі Кривче. Там прокладено туристичний маршрут. Приїжджають багато туристів, завдяки чому установа залучає позабюджетні кошти.

Інформаційно-туристичний центр, між тим,  створили для здійснення промоції області. Заклад теоретично має право на отримання ліцензії туроператора. Станом на сьогодні комунальне підприємство має на балансі два «мертвих» об’єкти, інвестувати в які потрібно десятки мільйонів гривень. Через відсутність таких коштів один з них уже включено в перелік об’єктів, які підлягають приватизації. Інший – незавершене будівництво – планують включати.

Іншу позицію з цього приводу мав депутат облради Олег Сиротюк. Він пропонував підшукати на посаду директора підприємства активну та прогресивну людину. Мовляв, «свіжа кров» змусить КП запрацювати ефективніше.

Мабуть, уже тоді Сиротюк мав на увазі Володимира Демчишина. Що ж, побачимо чи вийде останньому витягнути цей «титанік» на поверхню…

ЛТДейлі

Коментарі вимкнені.