Будинок на Петлюри, 3 – аварійний через неправильно прокладену дорогу

Будинок на Петлюри, 3 у аварійно-небезпечному стані. Причина цього, на думку мешканців багатоповерхівки, де прокладена з порушенням дорога. У біді люди звинувачують житлово-комунальне господарство, яке відповідає за благоустрій дому. Щоб вирішити всі існуючі проблеми, мешканці провели збори на які запросили керівництво свого ОСББ.

Ольга Гевко, мешканка будинку на Петлюри, 3: «Ані головний бухгалтер не прийшов, і начальник ОСББ не прийшли. Основні питання були до них, бо нашому будинку тридцять років. Наприклад я живу у другому під’їзді – там постійно топить підвали. Кран ні один в будинку не тримає навіть на вході в будинок. З опалювальним сезоном почало топити квартири і нам перекрили воду аж на початку вулиці».

За словами Федора Сагайдака, через неправильно складений проект розміщення дороги, їхній будинок в постійній небезпеці підтоплення. А це тягне за собою – просідання та тріщини. На зборах громада вирішила в найближчий час виправити ситуацію. Для цього їм потрібна матеріальна та людська допомога від жеку.

Федір Сагайдак, мешканець будинку на Петлюри, 3: «Виділіть людей, і ми зі своєї сторони мешканці допоможемо зробити ці відмостки будинку, щоб дощові і снігові води не підтопляли його.».

Петро Пантелеймін, мешканець будинку на Петлюри, 3: «Хотіли би щоб прийшов пан Білик той, що відає жеком, щоб  відчитався  на наступний тиждень, чи коли там   перед нами, куди діваються гроші, бо вічно тікає від нас чорними ходами».

Наш телеканал також спробував зв’язатися з паном Біликом, але секретар сказала, що наразі він у відпустці. Сьогодні ж мешканці багатоповерхівки сподіваються на те, що працівники  житлово-комунального господарства повернуться до них обличчям і сумлінно виконуватимуть свої обов’язки, повідомляє ІНТБ.

Коментарі вимкнені.