Петрові Ландяку важко вірити в об’єктивнісь і точність розрахунків “Тернопільводоканалу”

ЩЕ РАЗ ПРО ВОДОКАНАЛ.

Ми ще не отримали відповіді з розрахунками абонентської плати, та і час ще не сплив для її отримання. Коли отримаємо – проінформую і прокоментую.
А нещодавно, на одній зустрічі, зрозумів, що багато людей не знають і не розуміють підстав і способу розподілу води понад покази квартирних лічильників. Я в даний час не буду розписувати, як це робить водоканал , але важко мені вірити в об’єктивнісь і точність їхніх розрахунків.
Тому, для значно більшої точності і для довіри людей пропоную вимагати у нашого водоканалу наступне:
1. Представники водоканалу мають знімати покази будинкого лічильника не будь з ким з будинку, а лише з визначеними на зборах декількома мешканцями будинку;
2. Необхідно щомісячно розміщувати ці покази на дошках оголошень;
3. І ДУЖЕ ВАЖЛИВЕ. Завчасно інформувати споживачів про день зняття показів будинкового лічильника і людям в ТОЙ ЖЕ САМИЙ ДЕНЬ ПОТРІБНО ЗНІМАТИ ПОКАЗНИКИ СВОЇХ КВАРТИРНИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ. При такій умові об’єктивність у розрахунках розподілу води буде високою.
По іншому віднімати від показів будинкого лічильника сумарні покази квартирних знятих в різні дні – не є правильно. Нормативні документи передбачають методи необхідних коригування, але вони не прості і важко мені в точному застосуванні їх повірити.

З цього приводу ми напишемо чергового листа міській раді і водоканалу, а мешканці також зі своєї сторони мають вимагати виконання подібних умов.

Таким чином спільно, крок за кроком будемо змінювати на краще наше життя, РАДИ ЧОГО ВОЮЮТЬ НАШІ ЗАХИСНИКИ!!!

Петро Ландяк

Коментарі вимкнені.