Апостол віри чи… корупції?

Михайло АпостолПісля того, як нинішнього народного депутата Михайла Апостола вигнали з ВО «Батьківщина», той не розгудився і швиденько знайшов новий «політичний» дах.

Зараз, він робить все, щоб зберегти депутатський мандат, а разом з ним і депутатську зарплату, недоторканість, пільги тощо.

От тільки чи дійсно він такий патріот, якого з себе вдає?

Близькі люди з оточення поки що ще народного депутата хваляться тим, що Михайло Апостол завдяки депутатству організував непоганий, а головне прибутковий бізнес – розробку кар’єрів на рідній для нього Теребовлянщині.

Всі знать, що отримати кар’єр у володіння простому смертному українцеві практично неможливо. А ось нардепові незрівнянно простіше відкрити ногами двері численних дозвільних інстанцій, чи мати «правильних» друзів, які допоможуть пролобіювати дозвіл на дерибан державних надр.

Свій бізнес за рахунок надр, що мають належати державі, кажуть Михайло Апостол започаткував ще при владі Януковича. Розгул корупції дозволив йому збагачуватися, хоча прості українці ледве виживали, працюючи за копійки на тих же кар’єрах.

Воно і не дивно, бо практично все, що добувають з надр продається за готівку і ніяк не контролюється офіційними органами. А тим більше, якщо такий бізнес налагодив народний депутат. А якщо підтвердиться те, що «кришування» кар’єрного бізнесу здійснювалося на рівні найвищого тодішнього керівництва МВС, то зрозуміти, хто є бізнес-партнером Михайла Апостола не так важко.

Після революції Гідності змінилася вся Україна. Але не пан Апостол. Він і далі лобіює свій бізнес, заробляючи в прямому значенні цих слів «на рідній землі». Кар’єр, як і раніше, є золотою жилою для нардепа. Він і досі приносить шалені прибутки, а до бюджету сплачуються копійки.

Мабуть, варто задуматися, чи обирати ще раз народним депутатом того, хто хоче використати мандат для власного збагачення за рахунок простих українців.

 

-1 thoughts on “Апостол віри чи… корупції?

  • 03:47 | 24.10.2014 о 03:47
    Permalink

    І деж цей кар’єр про який так багато пліток, але ніхто його не бачив і не знає де він. Прям об’єкт секретний!

Коментарі вимкнені.