Арсеній Яценюк: На виборах буде лише два кольори

У середу, 30 травня, лідер партії «Фронт змін» Арсенія Яценюк увесь день із офіційним візитом перебував у Тернополі. Під час зустрічі з місцевими журналістами лідер партії пояснив основні завдання об’єднаної опозиції, серед яких пріоритетними виділив справедливість та законність.

– Об’єднана опозиція поставила перед собою багато завдань, – розповів лідер партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк. – У нас основною вимогою залишається справедливість і законність, тому опозиція прийме рішення про створення тимчасової комісії, щоб розслідувати злодіяння сьогоднішньої влади.

Арсеній Яценюк пояснив, що неправомірні вчинки проявляються у розграбуванні мільярдних коштів під час підготовки до Євро-2012, у формуванні і роботі суддів, відсутності відповідальних і чесних прокурорів.

Щодо діяльності Об’єднаної опозиції, то Арсеній Яценюк заявив про необхідність об’єднання усіх партій, щоб протистояти діючому режиму. Адже на попередніх виборах уже був випадок, коли люди проголосували за третю партію.

– Сьогодні усім партіям, особливо потрібно думати за голосування, – зазначає Арсеній Яценюк. – Українці минулих виборів віддали за партію Тігіпка 13 %, а потім президент привласнив собі ці голоси. Тому ми закликаємо усі партії під програмою Об’єднаної опозиції вже сьогодні сказати, що ми разом.

Щодо процесу виборів у 2012 році, то лідер партії «Фронт змін» заявив про два кольори виборів – чорний та білий.

– Чорний – це ті, хто підтримують корупцію, фальшування, низькі зарплати і безробіття, – додає Арсенія Яценюк. –  Це все уособлює чинний уряд Януковича. А є Об’єднана опозиція, яка не боїться заявити про імпічмент, про відкликання народного депутата. Про те, що будемо змінювати курс з Євразії на Європу.

Найбільш авторитетним серед тернопільських лідерів на посаду народного депутата є голова тернопільського осередку партії «Фронт змін» Роман Заставний. Тому не менш важливе місце Арсеній Яценюк виділив поясненню списку об’єднаної опозиції, з якою будуть проходити вони до Верховної Ради.

– Я почну з формування списку об’єднаної опозиції, який буде затверджений 30 липня, – каже Арсеній Яценюк. – Не тільки програма – це запорука перемоги, але потрібні й самі люди, які будуть цю програму реалізовувати.

Тому й лідер зазначає загальні принципи, яким й буде керуватися. Він запевняє, що Об’єднана опозиція буде обирати тих політиків, які будуть боротися з політикою Януковича, а не мовчати.

– Якщо ми створимо парламентську більшість, то кожна людина є надзвичайно важливою, щоб вона не гралася у сценарії президента, – додає Арсеній Яценюк. –  Я при всій великій кількості претендентів у парламент треба шукати того, хто працює з людьми на місцевому рівні. Слід зазначити, що режим Януковича робить одну із найбільших ставок на мажоритарних кандидатів.  Ми це чудово усвідомлюємо і усю надію покладаємо на того, хто виграє.

Погляд

-1 thoughts on “Арсеній Яценюк: На виборах буде лише два кольори

  • 19:46 | 30.05.2012 о 19:46
    Permalink

    Чи будуть вибори до обласних рад?

Коментарі вимкнені.