Борис Колесніков у Тернополі поводився по-хамськи

18 жовтня в Тернополі відбулося виїзне засідання комітету Верховної Ради України. На захід прибув голова комітету Борис Колєсніков, члени комітету, багаточисельна свита працівників секретаріату комітету зі своїми помічниками.

 Курйози почалися ще на початку організації заходу. За інформацією наших джерел – Комітет ВРУ зовсім безвідповідально відносився до організації виїзного засідання на Тернопільщині. Підготовка розпочалася майже за день до приїзду. Не було передбачено більшості протокольних пунктів аж до початку роботи. Більшу ж нішу на себе взяла приймаюча сторона – Тернопільська область в лиці облдержадміністрації. Наскільки відомо, до організації прийому, перевезення, поселення та харчування гостей з Києва були залучені майже усі структури адміністрації.

Головною ж метою засідання – мали стати ключові рішення Комітету, щодо шляхів вирішення проблем, вироблення стратегії розвитку транспортної галузі в області. Як відомо Тернопільщина здавна славиться поганим станом доріг, непрацюючим аеропортом та іншими інфраструктурними проблемами.

Журналісти та тернопільські чиновники були розчаровані стилем поведінки Бориса Колєснікова. Замість того, що голова Комітету мав вислухати проблеми області, та допомогти з вирішенням їх, він активно зверхньо почав говорити про безперспективність області. Організатори презентації проекту терміналу логістичного центру при аеропорту Тернопіль були прикро розчаровані початком бесіди, коли після презентації проекту та демонстрації макету будівель, Колєсніков не зважаючи на пророблену тернополянами роботу з насмішкою наголосив, що цей проект немає значення, хто ж буде вкладати гроші в подібне, … хто ж до Вас сюди буде літати.

Вже на початку засідання, зі слів тернопільських журналістів, вся владна свита в особі голів РДА, керівників обласних установ та керівників Тернопільщини були шоковані поведінкою колишнього віце-прем`єра. По-перше, він з неповагою висловлювався в сторону свого однопартійця – голови Тернопільської ОДА, щодо його виступу, перебив першого заступника голови Тернопільської ОДА Миколу Головача, в ході його доповідді про стан транспортної інфраструктури регіону.

“Ви говорите про космос. А які в Вас зарплати в регіону?” – заявив Борис Колєсніков. Як ніхто інший, голова комітету мав би добре розуміти, що від розвитку автошляхів, аеропорту та інфраструктури області залежить добробут людей. Натомість, особисто голова комітету не зміг протягом зустрічі нічого запропонувати щодо розвитку області в даній галузі. Більше того, навіть не звернув уваги на проблеми, про котрі заявили тернопільські чиновники.

Мовчазно сидів і народний депутат від Тернопільщини Василь Деревляний. Він як ініціатор даного візиту, та патріот області мав би “битися в груди” та агітувати своїх колег щодо позитивних рішень комітету по задля розвитку регіону.

Отже, очікування тернополян та чиновників області посто провалилися.

– жодного позитивного результату засідання комітету на даний час не принесло

– жахлива організація заходу зі сторони Комітету створило безліч незручностей для тернополян та тернопільських чиновників

– журналісти збентежені, що секретаріат комітету заборонив бути присутніми назасіданні, через що в незручне становище потрапили представники облдержадміністрації, котрі просили покинути зал

Прикро, що деякі високі чиновники з Києві байдуже ставляться до проблем маленьких регіонів, як Тернопільська область. Не захотіли народні депутати допомгти й керівникам області Хоптяну, Тарашевському та меру міста Надалу з вирішенням тих проблем, які вони озвучили…

 

Антон К.

-1 thoughts on “Борис Колесніков у Тернополі поводився по-хамськи

  • 19:34 | 20.10.2013 о 19:34
    Permalink

    Заказуха! 🙁
    А для чого потрібно було взагалі “приготування”? Є кілька членів комітету. Приїхали собі поспілкуватись. Навіщо було зганяти всю вертикаль влади???? Хоптян – совок і цим все сказано 🙂

Коментарі вимкнені.