Бути депутатом Тернопільської облради не так вже й престижно

Як виявилось, бути депутатом облради не так вже й престижно, як курувати містом. Зокрема,  Роман Навроцький, Марія Баб’юк та Петро Болєщук «обміняли» мандати депутата Тернопільської обласної ради і подались у  міську раду.

Нагадаємо, що згадані особи здобули перемогу й на виборах до Тернопільської міської ради, тож вирішили присвятити себе роботі в її депутатському корпусі.

На їх місце в раду зайшли «свободівці» Андрій Богуш та Андрій Русенко, А також Василь  Зарівний – від партії «Громадський рух «Народний контроль».

До речі, вищезгаданому Андрію Русенку так і не доведеться скуштувати депутатського «хліба», позаяк обрав для себе долю заступника голови Борщівської районної ради. На його місце в раду потрапить громадський активіст, «свободівець» Олександр Башта.

Нагадаємо, що Башта переміг в одномандатному окрузі з виборів депутатів Тернопільської обласної ради на масиві «Дружба» у Тернополі, однак у внутрішньопартійному рейтингу залишався за крок до мандата.

Дозволимо собі припустити, що Русенка  м’яко «попросили» здати мандат на користь Башти, адже поєднувати роботу обласного депутата і чиновника не забороняється законом. Вочевидь, лідери місцевої «Свободи»  розраховують, що, маючи у складі фракції громадських активістів, зможуть підняти власний рейтинг в очах громадськості.

Номер Один

Коментарі вимкнені.