Цікава інформація про студентів тернопільського університету

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського навчається понад 1500 іноземних студентів з 52 країн світу. Майже всі вони створили свої земляцтва і асоціації. Така форма громадської діяльності допомагає їм реалізовувати благодійні проекти, тісніше спілкуватися, вирішувати спільно певні проблеми, подорожувати і багато чого іншого. Поступово ми будемо знайомити вас з кожною з них. Отже, одна з найдосвідченіших і найчисельніших – Асоціація студентів нігерійців Тернопільського державного медичного університету, яка була заснована ще в 2007 році. Сьогодні її очолює Угбучелам Ученна. Його походження з народності Ігбо (народ мовної підгрупи ква у Східній Ніґерії).

Цього студента можна часто побачити у ролі учасника загальноміських і університетських заходів. Він в усьому намагається бути схожим на свого батька, який вчив його гуманізму, завжди допомагати іншим і щодня працювати над собою.

Щодо Асоціації, то одним з її завдань є розвиток духу націоналізму і єдності серед нігерійців в ТДМУ. Її учасники докладають усіх зусиль, аби допомагати своїм співвітчизникам надавати стимул до навчання, спонукати їх до особистого і професійного розвитку та вивчення передового досвіду. Також в діяльність Асоціації входить піклування про духовний розвиток, підняття рівня відповідальності між її учасниками, збереження соціально-культурної спадщини, створення позитивного іміджу Нігерії в Україні.

Щорічно члени Асоціації обирають президента та виконавчий комітет, до обов’язків яких входить об’єднання студентів з Нігерії для виконання завдань і досягнення спільних цілей. Кожного року студенти цієї країни влаштовують культурний вечір. Нещодавно вони провели нагородження кращих майбутніх медиків, про що ми розповімо згодом детальніше.

Коментарі вимкнені.