Тернопільські кандидати в нардепи. Хто є хто


Уже дві виборчі кампанії поспіль до Верховної ради від Тернополя намагалися спочатку потрапити 13 бажаючих. Троє з них будуть випробовувати знову свою долю. Серед них і переможець минулих виборів «свободівець» Олексій Кайда. А Тарас Пастух, Віталій Максимов скинули свої партійні кольори та йдуть самовисуванцями.

Отож, нагадаємо ще раз своїм читачам, хто є хто:

Зналась з виборів на користь Івана Ковалика: Бойко Катерина Михайлівна йшла  на вибори від «Правого Сектора».

Вихрущ Анатолій Володимирович – від «Народного руху України». Завідувач кафедри психологічних та педагогічних дисциплін Тернопільського національного економічного університету вже намагався стати депутатом по округу №165 (м.Зборів) методом самовисування. Цього разу партія його підтримує. На минулих виборах він балотувався не у Тернополі, бо, за його словами, боявся образити тернополян, адже не відчуває себе тут вдома. Зважаючи, що виборча кампанія пана Анатолія практично не ведеться, то наберемось сміливості припуститись думки, що він є чиїмсь «технічним кандидатом» з метою контролю більшої кількості членів дільничих виборчих комісій.

Дзендзель Андрій Юрійович – самовисуванець. Директор, ТОВ “Агроцентр-Технологій”, член Партії промисловців і підприємців України, голова  обласної ГО «Галицький Аграрний Центр».  У 2010 році балотувався в міську раду від цієї партії. Вважається ставлеником регіоналів. До слова, свою передвиборчу програму він взяв у відомого політика, екс-прем’єр-міністра України Юрія Єханурова. Зважаючи на те, що Партію промисловців у всі часи очолював Анатолій Кінах, котрий до останнього вірно служив Януковичу, залишається незрозумілим чому пань Дзендзель не залишив ряди партійного сателіта «Партії Регіонів».

Іваненко Михайло Миколайович – самовисуванець. Директор ТОВ “ФЕРОЛЮКС”,  голова ГО «Наш рідний Тернопіль», безпартійний. Вхожий до структури Євгена Степанова, яка воює проти міського голови Сергія Надала.

Кайда Олексій Петрович – від «Свободи». Діючий нардеп. Цього року Олексія Петровича можна назвати «об’єднаним» з великою натяжкою. Адже висунули його в нардепи свободівці, які задекларували, що з «Блоком Петра Порошенка» узгодили мажоритарників. Враховуючи шквал критики, який обрушився на свободівця ще до його старту в цій кампанії, його таки можна вважати фаворитом перегонів. Однак, невідомо, як Олексій Петрович викрутиться з відповідями про повну бездіяльність як депутата по відношенню до громади, що його обрала. Крім того на собі Кайда відчуває і весь тягар земельних та конкурсних скандалів, котрі супроводжують міську раду та Сергія Надала і мусить пояснювати людям не лише що він особисто зробив для міста, але і навіщо його політична сила привела до влади в місті, м’яко кажучи, не найкращих депутатів і не найкращого міського голову.

Ковалик Іван Ігорович – від «Народний фрон». Безпартійний, керівник Молодіжного націоналістичного конгресу, комендант Самооборони Майдану. Сильними сторонами Ковалика є його громадське та майданівське минуле, незаплямована репутація, підтримка сильної команд на чолі з Прем’єр-Міністром Яценюком, фінансовий ресурс, який вкладає Роман Заставний – кандидат від того ж «Народного Фронту» Яценюка. За нашою інформацією, Іван Ковалик дав згоду на підтримку його кандидатури «Народним фронтом» і Романом Заставним, виставивши ряд умов щодо його самостійності включно з відмовою вступати члени партії.  Основним недоліком, котрий дехто може вважати і основною перевагою, є його молодий вік.

Максимов Віталій Вікторович – самовисуванець. Тернополянам запам’ятався з минулих виборів. Тоді він мав підтримку популярного на той час «УДАРУ» Віталія Кличка, але за 2 роки розгубив і свій тодішній рейтинг і втратив підтримку партії як такої. Під час Революції Гідності його майже не було чути. Він почав подавати голос лише тоді, коли почали ділити посаду головного міліціонера Тернопільщини.

Муц Орест Павлович – від «Зеленої Планети». Народний депутат 2010-2012 роки. Саме він розпочав велику ходу регіоналів на Тернопільщині та щиро і завзято розбудовував в області Партію регіонів. Згодом під пресом Хоптяна покинув партію Януковича. Зараз він представляє маловідому кишенькову партію «Зелена планета». На ці вибори повернувся не так, як за виграшем, а щоб перевірити свої сили… Не здивуємось, якщо хлопці з «Правого Сектора» ще під час виборчої кампанії влаштують йому «сміттєво-бакову люстрацію».

Пастух Тарас Тимофійович – самовисуванець. На минулих виборах йшов від УНП проігнорувавши заклик усіх політичних сил висунути узгоджених кандидатів на усіх округах з метою унеможливлення перемоги ставлеників Януковича. Зараз Тарас воює у зоні АТО. Тому його виборчою кампанією зайнялися друзі та знайомі. Тарас може похвалитися досвідом роботи на адміністративних посадах, юридичною освітою, присутністю в лавах армії в зоні АТО, підтримкою нової політичної сили – «Самопоміч» Андрія Садового. До недоліків можна віднести певну пасивність або непомітність під час Революції Гідності.

Прошкін Веніамін Володимирович – від Комуністичної партії України. Намагався у 2010 році стати і депутатом Тернопільської міської ради. Прославився судовим позовом проти націоналіста, у якому «виторгував» 8 тисяч гривень. Комуніст вважає, що Украні потрібно провести федералізацію. Адже, за його словами, цей устрій призведе до такого єднання, що усі будуть задоволені. У своїй передвиборчій програмі ні словом не згадане наше місто. Тому, ймовірно, ці вибори потрібні для комуністів лише для того, щоб з’ясувати чи є ще симпатики Леніна і Сталіна у Файному місті.

Романків Ігор Петрович – від «Батьківщини». Колишній начальник обласного КРУ. У роки прем’єрства Тимошенко цей чоловік був одним із стовпів місцевого БЮТу. Однак після 2010 року перебрався на роботу до Києва. Останні роки Романків працював у ревізійному відділі Укрзалізниці. Цього кандидата мало знають у Тернополі, але знають більше його рідного брата – Андрія Романківа, який довгий час був канцлером Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ та настоятелем Катедри. Не виключено, що місцевий клір неформально підтримає кандидата від «Батьківщини».

Хацановський Іван Станіславович – самовисуванець. Це вже не перша спроба пана Хацановського стати нардепом. У 2012 році на окрузі 164, подейкують, що він був технічним кандидатом Ореста Муца. Перед самими виборами пан Іван відмовився від балотування.

Що зміниться схема на цих виборах – малоймовірно. Регіонал протягом свої роботи в обласній раді був помічений у двох скандалах. Саме його голос став ключовим у скандалі з землею у Петриках – при вилучені 14 га землі на суму 7 мільйонів доларів у двох комунальних установ. (Зараз прокуратура скасувала це рішення, – ред.) Другим моментом стали події на Майдані. У грудні минулого резонанс серед тернопільської громади викликав список депутатів Тернопільської обласної ради, котрі не прийшли на «революційну» сесію обласної ради, на якій голосувалося питання недовіри голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну. Тоді не прийшли та не виконали свій депутатський обов’язок понад 40 депутатів. Серед них був і Іван Хацановський.

Шевченко Андрій Анатолійович – від Радикальної партії Ляшка. Кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансового інжинірингу, Тернопільський національний економічний університет, безпартійний. У політиці засвітився вперше. За нашою інформацією, у будь-яких корупційних скандалах в університеті не помічений.

-1 thoughts on “Тернопільські кандидати в нардепи. Хто є хто

 • 09:56 | 7.10.2014 о 09:56
  Permalink

  видно заказуха для пастуха.чому не напишете що вн ставленик ждоджика Тернопільського злодія і що пастух з унп партії!

  • 19:09 | 7.10.2014 о 19:09
   Permalink

   Атобі пастух, який не є Пастухом, не здається, що це заказуха для всіх висуванців? Чому не пишеш, що чувак кинува сім’ю і поїхав на фронт за тебе і мене?

   • 22:16 | 7.10.2014 о 22:16
    Permalink

    то черговий піар хід!не можна піаритись на ато!а скільки він накрав з джоджиком то і ато не змиє вини!а взагалі ті псевдо патріоти вже зодовбали якщо поїхав то не треба піаритись вон скільки молодих хлопців на передовій і не піаряться а наші популісти сидять десь в готелях як кайда і водку хлепчуть!

    • 21:22 | 8.10.2014 о 21:22
     Permalink

     То Ляшко піариться на АТО, а наші хлопці стоять там і воюють. Про людину говорять її справи. І від людей нічого не приховаєш. Як на мене, то Тарас хороша людина і крапка.

     • 21:52 | 8.10.2014 о 21:52
      Permalink

      наші хлопці то я згідний ми їм будемо вині до кінця життя но популісти псевдо патріоти політики то гріх таке робити!ви всі знаєте як вони і чого вони воюють!піщов воювати то навіщо йдеш в парламент-піар!!!

 • 10:06 | 7.10.2014 о 10:06
  Permalink

  А МУЦ САМ ПІШОВ З ПР В 2011РОЦІ КОЛИ НЕ ЗАХОТІВ ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА МОВНЕ ПИТАННЯ І ТОДІ ПОЧАВ ПЕРШИЙ ТОПИТИ ХОПТЯНІВ ГОЧІВ ЖИЛІХОВСЬКИХ І ТУ ВСЮ БАНДУ КОЛИ НАШІ ПАТРІОТИ СПІВПРАЦЮВАЛИ З НИМИ ДЯКУЮЧИ ЙОМУ НА ГОЛОВКА ОКРУЗІ НЕ ПРОЙШОВ КАНДИДАТ З ПР КЛИМЕНКО З ЛУГАНСЬКА ХОЧА ЗА НИМ СТОЯЛИ ВСЯ НАША ВЕРХУШКА ПР ТЕРНОПІЛЬЩИНИ(А ВСІ НАШІ ПАТРІОТИ СИДІЛИ І МОВЧАЛИ БОЯЛИСЬ ТОДІ ЩОСЬ СКАЗАТИ А ЗАРАЗ ГЕРОЇ КОЛИ НЕ МАЄ З КИМ БОРОТИСЬ ТРЕБА БУЛО ТОДІ)

 • 12:27 | 7.10.2014 о 12:27
  Permalink

  Ковалика підтримує Майдан. Тому однозначно я за нього!

  • 11:48 | 25.10.2014 о 11:48
   Permalink

   Який майдан? Тернопільський, на якому він пузо в наметі від’їв і рило? Не сміши мої мешти. Того брехуна ніхто не підтримує.

 • 12:57 | 7.10.2014 о 12:57
  Permalink

  той ковалик не наш родом-з чехії і за ним стоїть злодій заставний а гроші майдану він витрачає собі на агітацію подивіться скільки бігмордів один вартує 2500гр патріот передавав би гроші нашим війсковим.шановні Тернополяни може вже вистарчить нам вибирати чужих давайте раз вибирем ношого ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО

 • 14:01 | 7.10.2014 о 14:01
  Permalink

  Ковалик живе в Тернополі!!! чи то конкурентам вигідно його компроментувати? бо чесний пацан, з незаплямованою репутацією і нема чим вколоти? мені він дуже симпатизує як людина і політик

  • 15:34 | 7.10.2014 о 15:34
   Permalink

   від коли він політик чи в нас пару акцій зробиш то вже політик!народився в чехії сам з підгаєць читайте біографію питання чому не йде по свому округу?кайда також жив в Тернополі і що з того вийшло!якщо ковалик закінчить свою акцію по банку сбербанк росії яке приміщення належить його босу заставному то я і моя сімя також проголосує за нього а зараз то видно що він вже продався!

  • 11:49 | 25.10.2014 о 11:49
   Permalink

   Чесний пацан, який розповсюджував за накрадені гроші різні побрехеньки? Той чесинй пацан в наметі, почеред Тернополя розпух від «голоду» )))

 • 15:39 | 7.10.2014 о 15:39
  Permalink

  ЄДИНІ ПОЛІТИКИ В ЦЬОМУ СПИСКУ ЦЕ КАЙДА-МАКСІМОВ-МУЦ І ПАСТУХ(УНП ПАРТІЯ ДЖОДЖИКА)

 • 18:32 | 7.10.2014 о 18:32
  Permalink

  хто тут має шанси так це КАЙДА(ПОПУЛІСТ) МАКСІМОВ(МЄНТ) МУЦ(ОДІОЗНИЙ)

 • 08:27 | 8.10.2014 о 08:27
  Permalink

  Політиці потрібні нові обличчя- тому я за Андрія Шевченка! Кандидат наук, він точно буде розробляти закони, а не балабольством займатися!

 • 12:04 | 8.10.2014 о 12:04
  Permalink

  Читайте біографію кандидата, шановні. Тернопіль повинен представляти тернополянин, і як на рахунок “нові обличчя у ВР?” Ті, що були вже….досить, подивились, хорошого мало, тобто взагалі немає. Романків-і обличчя нове і кандидат гідний. 100%!

  • 11:50 | 25.10.2014 о 11:50
   Permalink

   Нові обличчя, а не нові брехуни. Той брехун своє обличчя доьре оновив на харчах тернопільського майдану.

 • 13:55 | 8.10.2014 о 13:55
  Permalink

  Романків Ігор- найдостойніший. Розумний, активний, чесний. Неодноразово зверталась за допомогою до нього, чудова людина. Саме такі депутати потрібні Україні.

 • 14:14 | 8.10.2014 о 14:14
  Permalink

  як ибули дурні так і залишетесь романків очолював кру знаєте скільвін там накрав а ви його ще хочете до вр

 • 19:29 | 8.10.2014 о 19:29
  Permalink

  ЯКЩО ТО ПРАВДА ТО ШАНОВНІ ТЕРНОПОЛЯНИ ЯКЩО ВИБИРАТИ МІЖ КАЙДОЮ МУЦОМ ЧИ МАКСІМОВИМ БО БІЛЬШЕ НІХТО НЕ МАЄ ШАНСІВ ТО Я ВЖЕ ЛІПШЕ МУЦА ВИБЕРУ ВІН ХОЧА НІЧОГО НЕ ПРИВАТИЗУВАВ І НЕ БУЛО ЧУТИ ЩО ДЕСЬ БУВ ЗАМІШАНИЙ В КОРУПЦІЙНИХ СХЕМАХ НО Є ОДИН МІНУС ЩО БУВ В ПР!МАРЯНО СОЛИЙКА АНРІЇВНА

 • 21:47 | 9.10.2014 о 21:47
  Permalink

  Основне, щоб у Раду не попали випадкові люди. Як на мене Пастух – не випадковий.

 • 13:41 | 24.10.2014 о 13:41
  Permalink

  мій вибір – Романків! у нього чесна виборча компанія, без бруду і брехні!

 • 15:07 | 24.10.2014 о 15:07
  Permalink

  ага тільки сам романків дуже чесний начальник кру!

 • 15:10 | 24.10.2014 о 15:10
  Permalink

  Мій вибір Кайда!!! Свобода)

 • 15:12 | 24.10.2014 о 15:12
  Permalink

  А я за – Іваненка Михайла! Він, дійсно, нове обличчя! А то ті Максимови-Кайди задовбали всіх по-повній!

 • 17:11 | 24.10.2014 о 17:11
  Permalink

  Тільки не свобода.Ситі по горло. А на рахунок Ляшка, то якби кожен депутат купив дві швидких, а тоді піарився.

 • 17:19 | 24.10.2014 о 17:19
  Permalink

  та той Кайда разом із усією тою Свободою – брехло і крадій, загрібають наші землі та бюджет, популіст страшенний! тільки Романків!

  • 11:51 | 25.10.2014 о 11:51
   Permalink

   А факти злодійства є чи ти так, брехунець і тріпло?

 • 16:10 | 25.10.2014 о 16:10
  Permalink

  От хто на популізмі тримається так це і є всі ці горе-патріоти. Я за Свободу, тому Кайда.

Коментарі вимкнені.