Чи дочекаються депутати Хоптяна?

16 серпня відбудеться чергове засідання 43-ї сесії обласної ради. Депутати вкотре намагатимуться заслухати звіт голови ОДА “Про виконання програми соціально-економічного та соціального розвитку Тернопільської області за 2011 рік” та обговорити із ним таку ж програму на рік, який триває.

Планують також внести певні зміни до обласного бюджету на 2012 рік, вирішити як відзначити у 2013 р. 75-річчя Ігоря Герети, подати до Верховної Ради рішення про надання статусу міст обласного значення Бережанам і Чорткову.

Одне з найцікавіших питань завтрашнього засідання – доля “індичої ферми” у Ходачкові Козівського району. Контрольна комісія обласної ради відзвітує про ситуацію навколо проведення реконструкції тваринницької ферми ПП “Агропросервіс”.

Чергове звернення щодо Закону України “Про засади державної мовної політики” до ВР України підготувала депутатська група у складі С.Барни, В.Болєщука, Р.Навроцького та В.Чубатого. У проекті звернення йдеться про те, щоб не визнавати закон чинним на території області.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.