Дитячі ігри “Блоку Петра Порошенка”

Нещодавно нардеп з Тернопільщини “свободівець” Михайло Головко запропонував запровадити кримінальну відповідальність за порушення принципу персонального голосування, що тягне за собою позбавлення порушників депутатських мандатів.

Адже за його словами, депутати з “Блоку Порошенка” і “Народного Фронту”, які обіцяли виборцям протидіяти цьому ганебному явищу, самі зайнялись  кнопкодавством. Таким чином нехтуючи Революцією Гідності. Нагадаємо депутат “Народного фронту” Олена Колганова голосувала за сусіда під час затвердження на посаду міністра закордонних справ Павла Клімкіна. Цей факт помітив журналіст “5 каналу” Олексій Братущак. Водночас, за словами депутата “БПП” Сергія Лещенка, у кінці засідання член фракції “БПП” Олексій Гончаренко проголосував замість Дмитра Голубова.

Опоненти з “Блоку Петра Порошенка” вирішили дати відповідь Михайлу Головку, звинувачуючи ВО “Свободу” в поливання брудом усіх, кому українці довірили більше. Адже “Свобода” не отримала довіри на цих виборах та не пройшла у Верховну Раду.

Також “порошенівці” наголошують на тому,  що представники ВО “Свобода” на Тернопільщині дуже часто займаються кнопкодавством в міській та обласній радах.  Але, на їх думку, цей факт вони всіляко обминають та замовчують ніяк не коментуючи.

Все це нагадує розбірки у дитячому садочку, коли діти у своїх нехороших вчинках звинувачують інших. Так і “Блок Петра Порошенка” у кнопкодавсті своїх однопартійців звинувачує “Свободу”.

P.S. У даному матеріалі ми не захищаємо “Свободу”, адже вважаємо, що Михайло Головко мав би звернути увагу і на діяльність тернопільських однопартійців.

 

 

-1 thoughts on “Дитячі ігри “Блоку Петра Порошенка”

 • 12:30 | 8.12.2014 о 12:30
  Permalink

  Головко тут правий. Ввести кримінальну відповідальність, а потім дотримуватися закону. Тоді і однопартійці Головка зможуть стати перед судом. Дивно, що з БПП так цього бояться. Варіант Головка досить справедливий і цього вимагає народ уже не один рік!

 • 23:48 | 8.12.2014 о 23:48
  Permalink

  Повністю підтримую ініціативу Пана Михайла, сам бачив на відкритих сесія Тернопільської облради, як ладно наче на піаніно кнопкодавив порошенківець Барна

 • 11:40 | 9.12.2014 о 11:40
  Permalink

  порошенківці в чужому оці бачать соломинку. а в своєму не бачать навіть колоди. класичний приклад подвійної моралі. псевдодемократичним силам штибу БПП та Народного фронту можна все а свободівцям та іншим націоналістам не можна нічого. можливо все через те що користуватися подвійною мораллю занадто вигідно? і взагалі складається враження що всі погані крім лібералів у них монополія на істину. занадто це вже попахує претензією на абсолютну владу а відповідно і на істину. від таких статей до розправи над політичними опонентами за допомогою спецслужб лише один крок

 • 21:24 | 9.12.2014 о 21:24
  Permalink

  Так можна підвести підсумки в статті, що Михайло головко запроваджує норму, яка буде притягувати до відповідальності різних кнопкодавів. І необхідно тут замітити, що якщо і правда, що хтось там голосує зі Свободи в міській чи обласній раді за сусідів, то нардеп не побоявся піти проти своїх, щоб усі були в рівних можливостях. Адже виходить, що пропонуючи таку норму пан Михайло очікує на покарання навіть власних однопартійців. Це вже можна кваліфікувати як внутріпартійний розвиток дисципліни.

Коментарі вимкнені.