Кандидати в депутати ТМР 2015 по виборчому окрузі №21. Список та голосування

ОКРУГ №21 (кількість виборців 4753+???)

Дільниця 611 131 (кількість виборців 2473)
Місце знаходження: Коледж харчових технологій і торгівлі, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Гуцульська
Репина
Канадська
Польового
Степана Бандери: 65–69, 71–72, 75, 77–90А

Дільниця 611 130 (кількість виборців 2280)
Місце знаходження: Гуртожиток Тернопільського державного медичного університету, актова зала, 1-й поверх

Вулиці:
Балея
Бойківська
Безкоровайного
Клінічна
Лемківська
Коцюбинського: 18–44
Ломоносова
Рудницького
Підгородня
Чарнецького
Степана Бандери: 44, 47–64А, 70

Дільниця 611 179 (кількість виборців ???)
Місце знаходження: Обласна лікарня (Клінічна, 1)

Висуванці:

1. Політична партія “Сила Людей” (перший – Палюх Андрій) – Середенко Сергій Володимирович
02.12.1987 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ “Агробізнес”, Експедитор, місце проживання: м. Тернопіль

2. Політична партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” (перший – Шумада Віктор) – Осадчук Дмитро Васильович
03.08.1980 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої медичної допомоги, Завідувач хірургічним відділом, місце проживання: Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Смиківці

3. Політична партія “Патріот” (перший – Турчин Марія) – Ткачук Георгій Іванович
06.05.1953 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПРАТ “Надзбруччя-Лада”, Генеральний директор, місце проживання: м. Тернопіль

4. Політична партія “Республіка” (перший – Заверуха Ольга) – Салій Ігор Орестович
04.08.1974 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Республіка”, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

5. Політична партія “Українська Галицька Партія” (перший – Вітвіцький Олег) – Буда Наталя Ігорівна
16.03.1986 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

6. Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” (перший – Півторак Святослав) – Лисак Андрій Романович
17.12.1981 Громадянин України, освіта середня спеціальна, член Радикальної партії Олега Ляшка, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

7. Політична партія “Громадський рух “Народний контроль” (перший – Бліхар Володимир) – Куриляк Анатолій Васильович
07.12.1966 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Міський центр зайнятості, Директор, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія “Солідарність правих сил” (перший – Лило Василь) – 

9. Політична партія “Добрий Самарянин” (перший – Гобра Віталій) – Стефанишин Роман Богданович
25.12.1990 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ДОБРИЙ САМАРЯНИН”, Не працює, Безробітній, місце проживання: м. Тернопіль

10. Політична партія “Нові обличчя” (перший – Чайківський Ігор) – Гарматюк Олег Ігорович
17.09.1972 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Нові обличчя”, ТОВ”Мотор-центер галичина”, Деректор, місце проживання: м. Тернопіль

11. Політична партія “Воля” (перший – Волянська Ружена) – 

12. Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” (перший – Грицишин Андрій) – Відловська Ірина Ярославівна
30.12.1992 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Непрацевлаштована, місце проживання: м. Тернопіль.

13. Політична партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” (перший – Ласій Василь) – Біловус Дмитро Миколайович
31.10.1990 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”, Тимчасово не працює, місце проживання: Львівська область, Яворівський р-н., м. Новояворівськ

14. Політична партія “Народний Рух України” (перший – Мединський Ігор) – Юрків Ярослав Андрійович
22.06.1960 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Народний Рух України, Приватне акціонерне товариство “Автотехсервіс”, Головний інженер, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (перший – Стаюра Володимир) – Танчук Сергій Олегович
10.06.1976 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, Диспечерська служба автомобільних доріг у Тернопільській області, Начальник, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія “Громадянська позиція” (перший – Ландяк Петро) – Цінкевич Галина Богданівна
06.06.1970 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Догляд за інвалідом 1 гр., місце проживання: м. Тернопіль

17. Політична партія “Соціально-Християнська партія” (перший – Муц Орест) – Підгайний Сергій Олегович
13.02.1971 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ОСББ”Злагода”, голова, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (перший – Артимович Андрій) – Бульчинська Вікторія Петрівна
15.05.1984 Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Мікрокредит”, Менеджер з надання кредитів, місце проживання: м. Тернопіль

Голосування

Кращий кандидат в депутати ТМР по виборчому окрузі №21

View Results

Loading ... Loading ...

Коментарі вимкнені.