Луценко обізвав тернополян та здав Ющенка

Екс-міністр внутрішніх справ України, Юрій Луценко, 4 листопада в Тернополі відповідав на запитання у режимі онлайн. Зокрема, глядачів трансляції цікавило, чому, будучи на посаді міністра МВС Юрій Луценко не втілив у житті гасло «Бандитам – тюрми!» і не пересадив їх усіх за ґрати.  

– Я вже думав, що після того, як посадили Тимошенко і Луценка, люди знають, хто садить, а хто ловить. Садить – прокуратура, зверніть увагу, а ловить – міліція. Я не знімаю з себе відповідальності за певні помилки в МВС, але, послухайте – за перший рік роботи в МВС було знайдено матеріалу на тисячі кримінальних справ по розкраданню держави. Всі ці справи, згідно закону, має вести прокуратура. Міліція не має права розслідувати справи з посадовими злочинами. Де колишні чи діючі посадовці є фігурантами – справа автоматично передається в прокуратуру. Не моя вина, а моя біда, що всі роки помаранчевого періоду генпрокурорами були симпатики Партії Регіонів.  Їх призначав Ющенко і погоджував Янукович. Вони повністю зупинили виконання гасла Майдану.

Сьогодні достатньо натиснути кнопки в інтернеті  і побачите, хто веде кримінальну справу проти будь-якого посадовця. Міліціонер не може цього зробити по визначенню. Міліція самостійно веде до суду кишенькових злодіїв і хуліганів. І то – якщо вони не посадові особи. Якщо вкрав мішок зерна, ну може таке сталося, екс-президент – це виключно  компетенція прокуратури.

Тому давайте спишемо це на юридичну слабообізнаність громадян.

Так сталося, що всі фільми пропагандують міліцію, поліцію, яка бореться з злочинністю. Так, я готовий відповідати за результати протидії по вбивствах, по зґвалтуваннях, але все, що стосувалося посадових осіб – задайте питання пану Піскуну, пану Медведьку, Пшонці, які сьогодні і вчора були і залишаються членами Партії Регіонів.

Записав Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.