Ми не розчаруємо і не зрадимо вас! – Володимир Бліхар

Шановні краяни!
Минулої неділі Україна зробила дуже важливий крок на шляху до перезавантаження влади на місцевому рівні.
Я горджуся тим, що тернополяни найбільш активно скористалися правом свого голосу, адже явка виборців у нашій області була найвищою у країні.
Віддаю належне громадянській мужності краян, які 25 жовтня відкинули геть розчарування та власні негаразди і прийшли на дільниці, щоб подарувати Тернопільщині надію на краще завтра.
Ще працюють територіальні виборчі комісії, ще не на часі оприлюднення офіційних результатів місцевих виборів, проте вже з впевненістю можна сказати, що об’єднана спільною метою, патріотичними ідеалами та революційною стратегією оновлення України команда «Народного контролю» буде гідно представлена і в обласній, і у районних, і в Тернопільській міській радах.
Два активісти «Народного контролю» обрані селищним та сільським головами.
Лідер політичної партії «Громадський Рух «Народний Контроль» Дмитро Добродомов, заявив, що «для молодої партії – це хороший показник, великий кредит довіри. А ще – свідчення того, що існує суспільний запит на нові обличчя: волонтерів, активістів, учасників АТО. Так, наразі ми отримали не багато місць у радах. Але це не завадить нам ефективно працювати і контролювати владу. Ми під лупою вивчатимемо кожну ухвалу, кожне рішення влади на місцях, адже маємо реальне бажання реформувати і змінювати країну».
Ми дякуємо вам, шановні земляки, за усвідомлений вибір і разом з тим, за сподівання на те, що місцеві самоврядні органи служитимуть громаді, а не діятимуть всупереч інтересам людей.
Ми ж у жодному випадку не розчаруємо і не зрадимо вас, як не розчаровували і не зраджували дотепер, щодня вирішуючи ваші проблеми, викриваючи корупціонерів, змушуючи владу працювати чесно.

Коментарі вимкнені.