Михайло Головко розповів про свій трудовий стаж та досягнення

Михайло Головко розповів у Тернопільському центрі комунікацій, що у Верховній Раді хотів би працювати в комітеті, пов’язаному з економікою, адже має відповідну освіту.

 

Зізнався, що вже має на меті декілька законопроектів, які пов’язані з виконанням передвиборчої програми «Свободи». Зокрема вони стосуються, митної та монетарної політики, зміцненням гривні, націоналізацією стратегічних об’єктів державної власності. Для нашої області, яка є більш аграрною, пан Михайло планує зорганізувати прийняття закону про кооперативний рух на селі, дати можливість селу самостійно заробляти на себе, захистити сільського виробника, стимулювати його на державному рівні.

 

 Михайло Головко спростував інформацію про те, ніби то він ні одного дня ніде не працював. Як виявилось з 2001 по 2005 роки він працював організатором суспільно-громадських заходів Товариства охорони прав і гідності учнів “Фортеця”.
З 2005 по 2008 р
оки там же керівником відділу зовнішніх відносин .З 2007до 2010року займався підприємницькою діяльністю. Далі вже працював у «Свободі».

 

Щодо своєї діяльності у міській раді, найбільшими досягненнями пан Михайло вважає прийняття таких рішень як заборона розміщення гральних автоматів у місті, заборона продажу алкоголю в парках, в нічний час. «Основне, соціологічні опитування, шо тернополяни задоволені такими змінами», – зазначив він.

Новини Тернополя “Погляд”

 

-1 thoughts on “Михайло Головко розповів про свій трудовий стаж та досягнення

 • 13:09 | 29.11.2012 о 13:09
  Permalink

  Скільки ви ще будете писати ті замовні і проплачені статті??? Одне і теж, ніде воно не працювало, трутень, який попав на “хвилю”, під гарні націоналістичні гасла…

 • 15:03 | 29.11.2012 о 15:03
  Permalink

  Вже один дорвався до керування міста – вирубують парки під забудови, забудовують майдани (зміна руху на масиві Дружба), ще один буде байки розповідати про подвиги свої

 • 22:33 | 30.11.2012 о 22:33
  Permalink

  Обережно зі словами хлопці,бо кожне сказане слово може повернутися у вашу сторону !скажіть просто душить жаба і все!

Коментарі вимкнені.