Нова любов тернопільського міського голови

 

Останнім часом наше місто заполонили біг-борди з розповідями, хто і за що його любить. Хоча психологи запевняють, що любити потрібно просто так, бо якщо любити за щось, то це вже віддає якоюсь меркантильністю.

Ось на цьому фото люблять за нові тролейбуси. Я не зовсім зрозумів про які саме нові йде мова, якщо до Тернополя завозять «рогатих», яких у Чехії давно списали. Але чого тільки не придумаєш, якщо попереду вибори.

Так сталося,  що я також люблю Тернопіль. Люблю давно і сподіваюся любити ще дуже довго. І не за відремонтовані напередодні виборів дороги чи дитячі майданчики, а просто люблю, бо доля у мене така кульгава. Але я буду його любити ще більше,  якщо хтось мені пояснить –  за які кошти фінансується ось ця пристрасть до міста? Якщо саме з міського бюджету, то що це виходить? Хтось за наші з вами гроші вихваляється досягненнями, які здобули знову ж таки за наші з вами,  тернополяни,  гроші? А чи не йде тут мова про використання адміністративного ресурсу? І чи не краще б кошти,  витрачені на піар однієї окремо взятої особи,  передати хоча  на потреби АТО, якщо вже у міському бюджеті знайшлися зайві копійки?

Як на мене,  то від цієї ситуації душок,  як від тернопільського ставу,  в якому масово  гине нещодавно запущена риба…

Андрій Березовчук

-1 thoughts on “Нова любов тернопільського міського голови

 • 09:42 | 13.08.2015 о 09:42
  Permalink

  Точніше за старі вживані, бо завалив всю роботу з маршрутним таксі…
  Тільки полтіннік всуне свого носа кудись одразу все руйнується, можливо через те що у всіх напрямках роботи міської ради працюють жорсткі відкати та корупційні схеми Надала!

 • 12:25 | 13.08.2015 о 12:25
  Permalink

  Що ви пристали до тих бордів і тролейбусів, роблять щось і радійте, місто вимальовується

 • 12:27 | 13.08.2015 о 12:27
  Permalink

  Під новими трулейбусами розуміється, ті що появились додатково. Можливо вони і вживанні, але їхній стан набагато кращий, ніж радянських) особисто я часто їжджу тролейбусами, і відаю перевагу їм, а не маршруткам.

 • 13:20 | 13.08.2015 о 13:20
  Permalink

  все правильно! Робота мера – працювати на розвиток міста. Ніхто ж не хвалить водія тролейбуса, за те що він їде, офіціанта, який обслуговує відвідувачів. ми за ці послуги платимо і сприймаємо як належне. А якби гроші не розкрадали в місті вдалося б зробити значно більше.

Коментарі вимкнені.