Перемога так званої Опозиції, буде мати для Тернопільщини негативний результат, – Павло Федик

Саме так виразився екс-кандидат в народні депутати, уповноважений представник фракції Партії регіонів — Павло Федик на післявиборчій зустрічі з журналістами. Депутат обласної ради цілком задоволений своїм результатом на виборах – 2535 голосів, стверджує, що отримав таку довіру без підтримки партії,а лише завдяки своїм особистим якостям.. Поразку Надії Хоптян та Ореста Муца коментує просто,— якби йшли під партійним брендом, а не як самовисуванці, то шансів здобути перемогу було б значно більше.

— 4%, які отримала Партія регіонів на Тернопіллі — заслужений результат. Спрацював і негативний рейтинг, а також  в кампанії особливо не робили ставку на здобутки партії. Наприклад, коли провели ЄВРО 2012- значно підняли іміджевий статус України, але про це говорили мало. Також в пік виборчої кампанії, керівником обласного штабу було прийняте рішення, з яким ще треба розбиратися, про те, щоб депутати від Партії регіонів не пішли голосувати за зміни у бюджет в обласній раді. Це було моментально використано конкурентами, було продемонстровано Кайдою, і на наступній сесії, коли я заставив кількох регіоналів прийти, він показав це як здобуток “Великої Опозиції”, — розповідає Павло Федик.

Про десятки випадків тиску Партії регіонів на адміністративний ресурс, пан Федик не чув, бо говорить, що його тішить відсутність такого тиску з боку державної влади Тернополя.

Спільно з отаманом Українського Реєстрового Козацтва нашого міста Сергієм Біликом та головним отаман ТРП ВГО «Гетьмансько-соборного козацтва» Тарасом Турчином, вони розробляють подальші кроки як контролювати новообраний парламент громаді.

— Перемога Опозиції буде мати для Тернопільщини негативний результат, бо разом зі  Свободою і далі будуть займатися політичними мітингами, лозунгами і плачами, замість того, щоб займатися реальною спрівпрацею з органами влади і покращувати добробут нашої країни. От нам зараз залишається спостерігати, яким чином вони зможуть, користуючись своїм статусом представницього мандату, отримувати якісь додаткові інвестиції з державого бюджету для Тернопільскої області, — заявив Павло Федик.

Раїса Дудкова, Новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Перемога так званої Опозиції, буде мати для Тернопільщини негативний результат, – Павло Федик

  • 12:40 | 31.10.2012 о 12:40
    Permalink

    харош мужик! добре каже!

  • 15:42 | 31.10.2012 о 15:42
    Permalink

    Ще мені один авторитет.Сам скаче від партії до партії .не знає кому швидше дупу полизати.Запроданець.

Коментарі вимкнені.