Переселенцям з зони не виплачують пенсії та соцвиплати, – «Опозиційний блок»

«Опозиційний блок» готовий допомогти уряду створити якісну нормативно-законодавчу базу з питань переселенців із зони АТО. Про це заявив представник «Опозиційного блоку» Юрій Павленко в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Сьогодні ми чуємо багато слів, і бачимо дуже мало реальних справ по відношенню до людей, які змушене залишили свої будинки і сьогодні живуть в непростих умовах. Та влада в більшості випадків не виплачує переселенцям навіть гарантовані державою виплати – пенсії, допомога на дітей тощо, які в більшості випадків є головним ресурсом для виживання людей. Замість цього ми чуємо красиві гасла, красиві обіцянки », – підкреслив політик.

«Сьогодні багато переселенці бояться холоду і голоду, вони бояться не пережити зиму. У цій ситуації політична боротьба – не головне, тому «Опозиційний блок» готовий допомогти уряду створити якісну нормативно-законодавчу базу з питань переселенців. Зокрема, ми вже внесли до Верховної Ради законопроект про внутрішні переселенців. Також ми готові грамотно виписати нормативну базу, тому що деякі рішення кабміну некомпетентні – їх неможливо реалізувати. Тому ми готові допомогти владі у вирішенні питань переселенців, враховуючи інтереси кожної дитини, кожної сім’ї, які сьогодні потребують допомоги », – підсумував Юрій Павленко.

Коментарі вимкнені.