Поки Сергій Надал у відпустці, міська рада приймає неправомірні рішення

Як повідомляє Тернопільский Тиждень, міський голова Тернополя Сергій Надал з 30 квітня відсутній у Файному місті. За даними ТТ мер знову поїхав відпочивати на море.

У перший день відсутності Сергія Віталійовича в.о. міського голови Ігор Турський підписав розпорядження № 128 «Про вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні», у якому визначено щорічно 8 травня приспускати Державний прапор України з траурною стрічкою на всіх будівлях, незалежно від форм власності.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, приймаючи вказане розпорядження, в.о. Тернопільського міського голови фактично вийшов за межі повноважень та прийняв рішення, що не входить до його компетенції, оскільки повноваження щодо порядку використання Державного прапора України належить Верховній Раді України, як єдиному законотворчому органу України.

Враховуючи, що прийняте рішення суперечить вимогам Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», прокуратурою міста Тернополя до Тернопільського окружного адміністративного суду скеровано позов про визнання його незаконним та скасування.
За позовами прокурора Тернопільським окружним адміністративним судом відкрито провадження.

Новини Тернополя “Погляд”

 

Коментарі вимкнені.