Політична партія «Громадський рух «Народний контроль» іде на місцеві вибори, – рішення зʼїзду

«Громадський  рух «Народний контроль» братиме участь у найближчих місцевих виборах. Відповідне рішення було одностайно ухвалено, сьогодні, 4 липня, делегатами першого партійного зʼїзду політичної сили.

«Політична партія «Громадського руху «Народний контроль» створюється як платформа для об’єднання громадських середовищ. Адже останні події сформували категорію громадян, які без підтримки держави навчились самоорганізовуючись, приймають і втілють рішення в життя швидше і ефективніше, ніж існуючі державні органи влади. Такі люди сьогодні здатні стати основою нового політичного вектору і сформувати нову систему  відповідальної влади.

Керуючись прийнятими на з’їзді: декларацією цінностей та програмою дій, політична партія «Громадський Рух «Народний Контроль» заявляє про рішення прийняти безпосередню участь у виборах для формування представницької влади на місцях», – заяву про участь у виборах оголосив голова виконкому політичної партії «Громадський рух «Народний контроль».

Також під час зʼїзду лідер «ГР «Народний контроль» Дмитро Добродомов наголосив, що нинішні політики не виправдовують сподівань і цінностей, які сповідував Майдан.

«Відтак сьогодні головними дійовими особами у владі мають стати волонтери, учасники АТО,  громадські активісти, які навіть без владних повноважень доказали свою ефективність. Саме таких людей на своїй платформі обʼєднав ГР «Народний контроль». Ми готові брати на себе відповідальність і довести ефективність своєї роботи у владі. Разом зможемо зробити більше!».

Нагадаємо, сьогодні, 4 липня, у Києві відбувся перший партійний  зʼїзд «Громадського руху «Народний контроль». У ньому взяли участь понад 300 делегатів партії з 13 областей України та Києва, члени партії, народні депутати України Дмитро Добродомов, Олег Мусій, Андрій Антонищак, Богдан Матківський, гості, серед яких народні депутати Віктор Чумак, Єгор Фірсов та екс-глава СБУ, громадський діяч Валентин Наливайченко.

Зазначимо, політична партія «Громадський рух «Народний контроль» задекларувала себе  потужною і відкритою платформою для обʼєднання  активних громадських організацій, діячів для впровадження в українську політику принципів Майдану: відкритість, самоврядність, справедливість.

Головною рушійною силою партії «Громадський рух «Народний контроль» є громадські активісти, волонтери, «майданівці», журналісти, учасники АТО, успішні підприємці. Відтак ще раніше лідери «ГР «Народний контроль» закликали усі здорові й активні сили до обʼєднання, адже спільно можна зробити набагато більше у кожній зі сфер життя.

Політична партія «Громадський рух «Народний контроль» – це справді об’єднання нового типу. В основі його діяльності покладено принцип відкритості та використання можливостей ЗМІ, які є інструментом, що дозволяє тримати постійний зворотній зв’язок з активними громадянами.

Коментарі вимкнені.