Сергій Надал настільки впевнений у своїй перемозі, що перестав дотримуватись власних рішень

Після нещасного випадку, що трапився через рекламний щит,  міський голова підписав рішення… яке сам і порушив.

Нагадаємо, 25 серпня на проспекті С.Бандери під колесами маршрутки загинула жінка, яку водій не помітив через рекламний щит. Люди обурилися такою безвідповідальністю і за допомогою звернулися до «Народного контролю». Тоді активісти разом з журналістами перевірили на міцність ці рекламні конструкції. Уже перший щит, на котрий натрапили, виявився просто спертим на стовп, не мав жодного кріплення. Одразу ж у день аварії «Народний контроль» вирушив до міської ради з вимогою створити комісію та розібратися з законністю рекламних щитів, а ті, що розміщені при дорозі, – взагалі ліквідувати.

Результат втручання активістів був миттєвий. Менш, ніж за тиждень спеціальна комісія міської ради перевірила всі рекламні конструкції в Тернополі. А виконавчим комітетом було прийнято рішення заборонити розміщення рекламних конструкцій ближче, аніж за 5 метрів до проїжджої частини, а також на перехрестях, тротуарах та пішохідних доріжках, якщо така реклама заважає вільному проходу громадян. (Рішення №806 від 3 вересня 2015 року).

Незабаром всі незаконні рекламні конструкції були ліквідовані.

Та грянув час місцевих виборів. Наше місто знову потонуло у несанкціонованій рекламі. Вздовж дороги знову, немов гриби після дощу, виросли незаконні рекламні щити. Явні порушення виявлені активістами на вулиці Бережанській, Тролейбусній, Новий Світ. Невже міський голова настільки впевнений у своїй перемозі, що перестав дотримуватись власних рішень? Мабуть, передвиборча агітація для нього важливіша, аніж життя та безпека людей.

Коментарі вимкнені.