Сергій Надал почав залякувати новообраних депутатів перевиборами?

У тернопільських ЗМІ  почали з’являтись інформаційні «посили» новообраним депутатам Тернопільської міської ради, які, на перший погляд, мають на меті схилити їх до домовленостей та конструктивної співпраці з новим-старим міським головою Сергієм Надалом.

Мова йде про коментарі так званого незалежного політолога й заступника директора Центру з інформаційних проблем територій НАН України Романа Соломонюка, котрий говорить наступне:

«Якщо депутати не знайдуть порозуміння в новообраній міській раді, то цілком можливо, що в місті знову проводитимуть вибори. Це буде залежати від того, як організує роботу сам міський голова і наскільки депутати будуть готові йти на співпрацю.

Рада різноманітніша, з певною перевагою “Свободи”. Потрібно буде домовлятись, щоб не була заблокована робота місцевої ради. В сучасних умовах, якщо політики достатньо розумні, вони би мали шукати варіант, щоб використати переваги децентралізації для міста. Якщо вони нерозумні і будуть будувати політику на протистоянні, то не виключено, що будуть дострокові місцеві вибори, бо буде заблокована робота. Хоча я сподіваюсь, що вистачить здорового глузду і будуть шукати порозуміння. Люди втомлюються від виборів

Однозначно, це початок інформаційної кампанії з виправдання та відбілювання дотепер запекло-опозиційних до Сергія Надала партій, депутати котрих на подив своїх виборців піддадуться спокусливим пропозиціям мера-переможця, котрий є неабияким досвідченим та хитрим політиком.

Зрада виборця має бути виправдана дуже серйозним аргументом – «інтереси міста!». Якщо це станеться, то незабаром ми отримаємо звичну картину, коли заради цих абстрактних «інтересів міста» щонайменше 22 депутати чемно й мовчки тиснутимуть кнопки в сесійній залі як їм скаже безальтернативний Сергій Надал, котрий, по чутках, «хоч і краде, але щось робить…»

«Самопоміч», «Громадянська позиція» і «Блок Петра Порошенка «Солідарність» на сьогодні знаходяться в серйозному протистоянні з чинною міською владою і навряд чи вони стануть опорою Сергія Надала навіть при загрозі перевиборів.

До групи ризику тих, хто «заради інтересів міста» може змінити свої погляди на діаметрально протилежні, можна віднести, «Батьківщину» та «Радикальну партію Олега Ляшка».

Також слід не забувати як про бізнесову залежність самопомічівців Андрія Грицишина і Олега Нитки від донедавна лояльної міської влади, так і про владозалежних членів «Блоку Порошенка» – ставленика бізнесмена Василя Чубака – Михайла Ібрагімова й одіозного ударівця-будівельника Юрія Смакоуза.

Чи піймаються народні обранці і хто саме на гачок досвідченого гравця Сергія Надала, або все ж зрозуміють, що вони здатні вибудувати злагоджену незалежну більшість депутатів без підказок та керівництва з боку міського голови – стане зрозуміло зовсім скоро.

Тернопільський тиждень

Коментарі вимкнені.