Сергій Тарашевський зрадив Тернопільщину?

Вчора у Тернополі відбувалась важлива сесія обласної ради. Саме на ній “свободівці” намагались усунути від влади голову Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна. Для здійснення цього їм бракнули всього на всього 18 голосів.  На пленарне засідання у повному складі не прийшли усі 5 депутатів від блоку Литвина, із 20 представників “Єдиного центру” зареєструвався лише один, від Партії регіонів – теж лише один із 13.

Тому недовіра, яку висловили голові ОДА,  носить лише рекомендаційний характер – на розгляд Президента України. Якби 80 депутатів проголосували “За”, тоді б Хоптяна, згідно закону, усунули автоматично.

Нещодавно головний “єдиноцентрист” Тернопілля Сергій Тарашевський взяв участь у 47 позачерговій виїзній сесії обласної ради, що відбулась у Києві на майдані Незалежності, де сказав: «Ми підтримуємо усіх, хто стоїть на майданах країни за імплементацію європейських законів, впровадження та розвиток демократичних цінностей у державі. Нинішні події переконливо доводять, що в Україні існує зріле громадянське суспільство. Необхідно, щоб органи влади були гідні його. На жаль, Верховна Рада сьогодні не проголосувала відставки уряду. Чи багато є шансів на відставку президента?! Народні обранці мають вимагати звільнення та притягнення до відповідальності тих, хто віддавав наказ на силовий розгін майдану. За пролиття крові наших дітей повинні відповісти високі чини. Дії силових структур показали їх повну невідповідність поставленим перед ними завданням – охорона правопорядку та надання громадянам безпечного життя у правовому полі. Тим самим вкотре поставили питання про необхідність термінового їх реформування! Саме такі цілі мали б ставити відповідальні політики».

Цікаво де він, був, коли приймалось важливе рішення у Тернополі?

 

Коментарі вимкнені.