«Свобода» розлучилась з Надалом?

Як повідомляє на своїй сторінці у ФБ Олександр Аронець, на з`їзді ВО “Свобода” були прийняті рішення про підтримку кандидатів на посади міських голів. Список оприлюднено і поряд з топонімом Тернопіль стоїть широке тире…
Судячи із подальшої поведінки Сергія Надала, він отримав від рідної партії чи то відмову в підтримці, чи гарбуза, бо стосунки Надала і “Свободи” давно вже нагадували невдале сватання мера до колишньої дружини. Але, не виключено, що отримав Сергій Віталійович остаточного копня під зад. Бо стільки як він для дискредитації ВО “Свобода” зробив мало хто із мерів, котрі пройшли від неї.
Постійні корупційні і земельні скандали, розкішне життя на фоні зубожілого міста, немилосердний піар на всьому, до чого дотяглися руки,тісна співпраця з людьми, нечистими на руку і відвертим криміналом, напевно таки, змусили О. Тягнибока зробити певні організаційні і персональні висновки.
Так що від вчорашнього ранку С. Надал веде себе, як класичний рогоносець. Покинутий “колишньою” і без запасного “аеродрому”. Ображений на кого завгодно, лише не на себе. Але з бажанням довести, що порох у порохівницях ще є, потенціал ще ого-го і його особисті бажання співпадають з можливостями Файного міста.
А плями на біографії можна вивести. Як? Наприклад, зламавши електронні ЗМІ і почистивши там негатив про себе, повішавши ще більше агітації за себе коханого і почистивши службовий костюм від слідів попередньої діяльності. Наповнивши вечірній етер на ТБ, елегіями і панегіриками на свою честь, роздавши комусь гречку і макарони через свіжостворений благодійний фондик, покрасувавшись на фоні недопиляних дерев у парку і сяк-так прокладеної бруківки.
Варіантів маса. Головне що? Головне довести “колишній”. що вона крупно прогадала, коли відмовила. І довести тою агітацією тернополян до такої оскоми, щоб проголосували за нього, С.В. Надала ще у першому турі виборів.
Бо він, мовляв, безальтернативний, перспективний і конструктивний. І корінь жень-шеню в нього до рейтингу примотаний найкраще…

Дзвінка Торохтушко

Коментарі вимкнені.