У скандалі із тернопільською аптекою №78 будуть рішення приймати у облраді

До обласної ради надійшли документи претендента на посаду керівника аптеки № 78, запропонованого частиною колективу аптеки. Голова обласної ради Василь Хомінець звернувся з листом до голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства і дитинства розглянути кандидатуру та прийняти відповідне рішення.

Нагадаємо: 12 серпня Василь Хомінець зустрівся із представниками колективу  аптеки №78, яка є комунальним закладом Тернопільської обласної ради. На зустрічі були присутні  також представники громадських організацій,  профспілок.  Йшлося про ситуацію, яка склалася навколо призначення нового виконуючого обов’язки керівника закладу. Окрім того, що було досягнуто консенсусу голова облради повідомив присутніх, що «… керівництво облради готове провести пошук претендентів на посаду керівника аптеки №78 до 11 вересня. Подавати себе можуть і члени колективу, й інші особи. Усі кандидатури будуть розглянуті на  відкритому засіданні профільної комісії з питань охорони здоров’я. Її обговорюватимуться на сесії облради, яка і прийме відповідне рішення».

Таким чином подана кандидатура розглядатиметься на засіданні комісії з  питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства 16 вересня о б 11.00 годині (кабінет № 531 адмінбудинку Тернопільської обласної ради).

Запрошуються представники громадських організацій та ЗМІ!

Коментарі вимкнені.