Тернопільські кандидати в нардепи спекулюють на імені Президента

Команда партії «Блок Петра Порошенка»  сформована з людей різних професій, які мають різні світогляди і представляють різні прошарки населення. Згідно такого  принципу автономно визначили й кандидатів в народні депутати у Тернопільській організації «Блоку Петра Порошенка».

–         Ми самі висунули цих кандидатів, які найкраще підходять з точки зору потреб області й електоральних вподобань. Нам ніхто їх не навязував і не рекомендував. Сьогодні ніхто не скаже, що від Тернопільської області з партії «Блок Петра Порошенка» йдуть представники олігархату чи великого бізнесу. Від нас балотуються аграрії, представники середнього бізнесу, вчителі, – підкреслює Голова Тернопільської обласної організації Партії «Блок Петра Порошенка» Степан Барна.

Останні випуски тернопільських газет заповнені заголовками про узгоджених кандидатів від партії Президента. Відтак, кандидати інших політичних сил заявляють про підтримку надану їм «Блоком Порошенка».

–         Станом на сьогодні, політична партія «Блок Петра Порошенка» висунула кандидатів по Чортківському,Теребовлянському і Зборівському  районах. На усіх інших округах, зокрема по Тернопільському, Збаразькому ми кандидатів не виставляли. Закликали і закликаємо всіх до консолідації і не йти шляхом поборювання, – пояснює Степан Барна.

Зараз представники партії ведуть консультації з членами інших партій, для того, щоб визначитись кому надати свою підтримку перед виборами. Наголошують, що потрібна людина, які підтримає Президентські реформи, Стратегію 2020, яка має проєвропейські погляди і в, першу чергу, йде в парламент, щоб працювати на українців. Це питання остаточно вирішать на третьому з’їзді партії «Блок Петра Порошенка».

–         Бачу, що зараз відбувається активна спекуляція іменем Президента. Тому, наголошую знову, що в Тернополі і на Збаражчині наша партія не висунула жодного кандидата. Тільки після ретельних консультацій назвуть імя людей, яких підтримуватиме партія, – заявляє Степан Барна.

Основне завдання партії «Блок Петра Порошенка» – сформувати одноосібну більшість в парламенті і спрямовувати всі зусилля на реалізацію програми Президента України, щоб у 2020-му році наша держава стала повноцінним членом Європейського Союзу.

-1 thoughts on “Тернопільські кандидати в нардепи спекулюють на імені Президента

 • 16:25 | 2.10.2014 о 16:25
  Permalink

  То й не дивно партії Порошенка і Яценюка самі прохідні, тому й підмазуються під них,ті в кого шансів мало

  • 22:54 | 9.10.2014 о 22:54
   Permalink

   Шансів мало в нашої області бути представленою у ВР дійсно патріотами краю та чесними депутатами,якщо проводити “ретельні консультації” будуть Барна та КО.Куди дивився Президент та його команда поставивши таких псевдо-патріотів керувати його штабом? Думаю після виборів він зробить висновки.

 • 17:17 | 21.10.2014 о 17:17
  Permalink

  Менталітет українця – пристосуватися до влади, будь яким способом!!! А якщо буде третій майдан і зміниться влада ті ж самі пристосуються хоч до дідька лисого, які вже не раз це робили. Так що думайте люди кого обираєте, а від тих узгоджених,погоджених кандидатів, питання з ким хабарниками,корупціонерами, продажними політиками і т.д. аж коробить!!!Ще пару днів і закінчиться цей маразм, люди гинуть,а не піариться потрібно!!!

Коментарі вимкнені.