Тягнибок розлючений падінням рейтингу Свободи у Тернополі і Рівному

Дорвавшись до депутатських крісел ВРУ та примостившись на них, народні обранці від ВО «Свобода» одночасно стали жертвами амнезії. Мається на увазі, що новообрані депутати «свободівці» відразу забули про свої передвиборчі обіцянки народу, і почали жваво вирішувати свої «шкурняки». А головний «свободівець» Тягнибок, який до речі, повинен більше за всіх відстоювати обіцянки партії, мабуть теж був занятий іншими не депутатськими питаннями. Таким чином Тягнибок з компанією стали жертвами  власної безвідповідальності, амбіційності та пихатості, вважаючи той факт, що ВО «Свобода» отримала депутатські мандати, знаком їх безмежної популярності серед людей та їх щирої та відданої любові.

На сьогоднішній день Тягнибок отримав в руки реальні результати соціологічних опитувань, змушений був визнати беззаперечний факт того, що його політсила не виконуючи своїх передвиборчих обіцянок катастрофічно втратила рейтинги у центральних та східних областях України.

Більше того, рейтинг «Свободи» різко впав до мінімуму у її вічній вотчині, де вона мала завжди найбільшу підтримку електорату, а саме у Тернопільській та Рівненській областях.

Кажуть, що такі «чудові» показники рейтингу партії не на жарт розлютили Тягнибока, який відразу дав вказівки покарати винних в катастрофі. Незрозумілою залишається те, що Тягнибок шукає в партії диверсантів від АП та вважає винними всіх крім себе, адже самим головним шкідником та винним у тому що сталося саме від – лідер партії. Саме Тягнибок купаючись в славі лідера партії та насолоджуючись депутатством забув про основні свої функції, керівництво партією та її депутатами, в результаті чого сам її і потягнув на політичне дно.

Зрозумівши це, Тягнибок усвідомив, що за такий «абзац» його скоро можуть лишити крісла лідера, та кинути на нього всіх «собак». Тому О.Тягнибок, щоб хоч якось вийти сухим з цього складного положення вирішив все таки почати виконувати передвиборчі вказівки, і дав команду хоч якось піддобрити людей проведенням різноманітних соціальних програм. Хоча  в ефективність таких дій віриться мало.

Екатерина Журавлева, westua.net

-1 thoughts on “Тягнибок розлючений падінням рейтингу Свободи у Тернополі і Рівному

 • 09:30 | 1.10.2013 о 09:30
  Permalink

  “Погляду” не соромно передруковувати справжні бредятину?

 • 22:08 | 1.10.2013 о 22:08
  Permalink

  “Соціальні програми” це типу знову вийде на вулицю і покричить який він класний і далі на пів року сховається країну дирибанити) а і ще “шукати винних”… це просто смішно! Люди так повірили а в результаті отримали то що і від Батьківщини і Регіонів!

 • 22:08 | 18.10.2013 о 22:08
  Permalink

  це що стаття?це якийсь маразм,брєд сивої кобили.Хто проводив опитування,дослідження?Які офіційні організації?В інтернеті напиши що хочеш,стадо баранів все з”їсть.

 • 17:09 | 28.10.2013 о 17:09
  Permalink

  Знаю багато своїх знайомих, які голосували за Свободу – жодний не розачарувався. Так що не видавайте бажане за дійсне. Більш того, якщо б Свобода користувалася меншим авторитетом, то такі б як ви, Катруся Журавльова, менш смерділи про “падіння”. Ми розібралися хто є хто, не турбуйтеся. Ідіть обслуговуйте … далі, підстілки довбані!

Коментарі вимкнені.