У блоці Порошенка на Тернопільщині – політичний “вінегрет” та “розкольник” Батьківщини

Серед 200 «списочників» блоку Петра Порошенка у прохідній частині опинилися чортківець з київською пропискою Юрій Стець (№13), Степан Барна (№65) та Ігор Побер (№67). На солідній відстані від прохідної частини списку ще двоє — Юрій Юрик (154) та Володимир Дзудзило (194).

Юрій Стець після закінчення школи перебазувався на Чернівеччину, звідти подався Україною. Відомий роботою на чернівецькому телеканалі ТВА, у тамтешньому представництві ICTV, згодом — на Порошенковому 5 каналі. В політику стартував від «Нашої України — Народної самооборони», опісля була «Батьківщина», і ось нині Стець вкотре здобуває мандат за списком політичної сили Петра Порошенка.

Ще один тернополянин Степан Барна — відомий в області політичний і громадський діяч. Поки брат Олег підкорюватиме 167-й округ, депутат обласної ради балотуватиметься за партсписком. Степан Барна починав з молодіжки «Нашої України», перегодом перекочував до «Фронту змін». На минулих президентських виборах очолив передвиборчу кампанію Порошенка в області, тож нині не залишився поза увагою Президента і розбудовника його партії Юрія Луценка. Луценко не раз публічно наголошував на приятельських стосунках зі Степаном Барною, тож поява молодого амбітного політика (а нині ще й ведучого політичної програми на єдиній місцевій радіостанції «УХ-радіо») у прохідній частині списку блоку очікувана.

«Ударівець» Ігор Побер, чинний нардеп від згаданої партії, потрапив у список за квотою. Колишній бютівець нині очолює обласну парторганізацію УДАРу. За часів одіозного Валентина Хоптяна очолював управління з питань фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА. Відомий як бодібілдер, багаторазовий чемпіон України, Європи і світу з бодибілдинґу. Останніми днями, під час критики опонентів виборчого списку Блоку Петра Порошенка, Побер теж опинився «під прицілом». Опоненти закидають йому участь у розколі колишнього БЮТу і мізерний політичний (чого не скажеш про спорт) досвід.

154-й у списку Юрій Юрик колись виконував обов’язки голови тернопільської територіальної організації Яценюкового «Фронту змін». Під час цьогорічної президентської кампанії перейшов на роботу в штаб Петра Порошенка. Прохідний Степан Барна не залишив поза увагою свого помічника Володимира Дзудзила. Той у порошенківському списку — 194-й.

Збруч

-1 thoughts on “У блоці Порошенка на Тернопільщині – політичний “вінегрет” та “розкольник” Батьківщини

  • 19:04 | 9.10.2014 о 19:04
    Permalink

    дійсно вінегрет в цій партії. от в Народному фронті все набагато прозоріше і ясніше. я за сильну команду Яценюка

Коментарі вимкнені.