У своїй неуспішності в парламенті Олексій Кайда звинувачує Валентина Хоптяна

10 червня народний депутат України  Олексій Кайда звітував  про свою піврічну діяльність у парламенті. На якій зізнався, що жодної додаткової гривні у Тернопіль не зміг «вибити». Всі його звернення та прохання результатів не дали, – пише За Збручем.

У такій невеселій ситуації народний обранець традиційно винуватцем вважає голову ОДА Валентина Хоптяна. Але у своє виправдання «свободівець» сказав, що і звернення губернатора  залишаються безрезультатними. Оскільки київські чиновники бачать, що вони тут «пропиваються».

«На нашу область взагалі не виділили кошти, – розповів Олексій Кайда. – Те що хтось розповідає, про свої поїздки до Азарова і президента. Спитаєш: «Де був  голова адміністрації?». Відповідають: «Був у Прем’єр-міністра». Нормально. А що у Прем’єр-міністра? Ну добре я в опозиції. Мої звернення відкладають десь в сторонку. Але ж він голова адміністрації, голова обласної Партії Регіонів. Було виділено 14 мільйонів на Почаїв для добудови приміщень. І їх пізніше забрали. А я скажу чому. В Кабінеті міністрів також дивляться, що скільки не виділиш – все проп’ється. Тому навіщо виділяти гроші, щоб вони десь «втоплювалися».

Олексій Кайда також заявив, що він виконує свою передвиборчу програму. По всіх десяти пунктах, що потребували фінансування з держбюджету, він відправляв звернення.

«Під лежачий камінь вода не тече. Тому тих десять пунктів, що я декларував у передвиборчій програмі, звернення зробив. Щоб потім не питали, чому я не просив. На превеликий жаль, бюджет-2013 був прийнятий попереднім складом Верховної Ради. Зміни до нього можна вносити тільки через півроку. Тобто тільки у липні. Але грошей не виділяють не тільки на Тернопільську область, але й інші регіони. Казна ж пуста. Грошей немає взагалі», – додав Олексій Кайда.

Коментарі вимкнені.