В першу чергу потрібно люструвати Яценюка і Турчинова, – Рабинович

Cлужба зовнішньої розвідки України звернулася до Конституційного суду – з проханням розтлумачити деякі положенням закону про люстрацію.

В іншому випадку це призведе до суттєвого порушення конституційних прав громадян, пишуть “Подробності”.

До цього Генпрокурор Ярема заявляв, що деякі норми закону не відповідають Конституції України і міжнародним правом.

А ось і реакція “Опозиційного блоку”.

“Влада в особі Кабміну – яка і розв’язала війну, знищила економіку, знищила десятки людей – долі їх. Тупцює по ним – вона сьогодні ж проводить люстрацію. Ця люстрація – не працює. Я хочу сказати ми захистимо всіх кого ця влада зараз принижує. І вони самі будуть пролюстровані.

В першу чергу я вважаю, повинні піти ті – хто розв’язав війну – і знищив нас як нормальну прогресивну державу.

Тому я хочу сказати, що люстрація закінчиться після виборів, а люструвати будуть той Кабмін, який навів нас на грань трагедії.

Суспільству потрібно, але будь-яке очищення повинно починатися з голови – в першу чергу повинні бути люстровані Яценюк, Турчинов і подібних їм …

Питання в тому, що ті, хто мали бути люстровані – ті зараз керують люстрацією. Вони повинні знати – ті, хто топтався по долях людей – це не пройде безкарно “, – заявив Вадим Рабинович, представник” Опозиційного блоку “.

-1 thoughts on “В першу чергу потрібно люструвати Яценюка і Турчинова, – Рабинович

 • 14:48 | 24.10.2014 о 14:48
  Permalink

  кого ви слухаєте? ставленика кремля – рабиновича?? та його взагалі на палю варто зі всіма колєгами його. А от Турчинов з Яценюком взяли країну в час занепаду і виводять її з кризи зараз!

 • 15:18 | 24.10.2014 о 15:18
  Permalink

  Противна морда! Ше й шось рот відкриває, на тих, хто щось робить…

 • 12:32 | 25.10.2014 о 12:32
  Permalink

  Ахаха…цей дивак думає, що такими заявами зіб’є рейтинг народного фронту? Нехай люструє…Яценюк перший заявив, що цього не боїться і не побоявся навіть свої перевірити

Коментарі вимкнені.