В ухваленому бюджеті чимало абсолютно лобістських статей витрат, – Мусій


Ухвалений через змову урядовий проект Бюджету-2016 містить лобістські статті на сотні мільйонів.

Про це у Верховній Раді заявив заступник голови парламентського комітету з питань охорони здоров’я, член депутатського об’єднання «Народний контроль» Олег Мусій.

Він, зокрема, наголосив, що головний кошторис країни на наступний рік укотре вдарить по медичній сфері.

«Із голосу внесли 200 мільйонів на мамографи, якими вже давно у світі не діагностують рак молочної залози – для цього використовують ультразвук. Такими ж лобістськими статтями на сотні мільйонів наскрізь пронизаний  увесь державний бюджет»,– зазначив Олег Мусій.

Він додав, що депутати «Народного контролю» голосували  проти ухвалення документу.

«Обурює не тільки метод подачі цього бюджету, який виглядає, як знущання Прем’єр-міністра над народними депутатами. А й чергова змова, яку ми бачимо між провладними партіями із тими людьми, які голосували за драконячі закони 16 січня 2014 року», – пояснив позицію Мусій. .

Парламентар переконаний, що нардепи, які підтримали проект бюджету, мають нести персональну відповідальність перед українським народом, і кожному виборцю пояснити мотиви своїх дій.

Нагадаємо, сьогодні уночі, 25 грудня, Верховна Рада ухвалила Закон «Про державний бюджет на 2016 рік». За відповідне рішення проголосувало 263 парламентарі. Депутати міжфракційного об’єднання «Народний контроль» вважають запропонований Урядом  проект антисоціальним та не голосували за ухвалення Бюджету.

Коментарі вимкнені.