Вибори 2012 на Тернопільщині: Олексій Кайда боїться заплутатись у відповідях різним ЗМІ?

Ми продовжуємо опитувати кандидатів у народні депутати. Оскільки більшість запитань ЗМІ дуже схожі між собою, деякі кандидати стомились давати відповіді на подібні питання. Можливо через велику заклопотаність чи, щоб зекономити свій і наш час, а можливо, щоб не заплутатись у відповідях єдиний кандидат від опозиційних сил Олексій Кайда, порадив нам прочитати його відповіді в інших ЗМІ, що вже задавали йому подібні запитання.

1.Навіщо ставати народним депутатом?

2.Чи є конструктивні сторони в конкурентів і якщо, так, то які?

3.Ваше ставлення до президента Віктора Януковича, до діяльності Партії регіонів та правлячої коаліції?

Безперечно, ми не стали передруковувати розмову з нашими колегами. Проте, відповідь на наше останнє запитання ми таки отримали і то не повну…

4.Скільки вартує Ваша кампанія? І Скільки людей у вашій команді?

В моїй команді тисячі людей, ті, хто безкоштовно готові допомагати, хто підтримує мене. Я маю довірених осіб, очільник штабу — Роман Навроцький, довірені особи – голова правління тернопільського всеукраїнського товариства “Просвіта” Дарія Чубата, художній керівник обласного театру актора і ляльки Іван Шелеп та депутат міської ради Богдан Попадин. Щодо вартості моєї кампанії…треба ще дуже багато всього вираховувати, колись я вже говорив яким чином буду підсумовувати загальний кошторис, це можна знайти в архівах сайту прес-клубу.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.