Яка політична сила намагається не допустити того, щоб Володимир Швайка став депутатом

Шановна громадо!
Я, Швайка Володимир Дмитрович, звертаюся до вас із відкритим листом, бо вважаю за необхідне дати свій коментар щодо пасквілів на сторінках ряду місцевих інтернет-видань, які плямують мою особу перед тернополянами.
Не вдаючись у брудні деталі так званих «фактів» і «документальних підтверджень», повідомляю, що мною написані заяви в прокуратуру та Службу безпеки України, тож відповідними державними органами буде проведене детальне розслідування того, хто є замовником, а хто – безпосереднім виконавцем незаконних дій, внаслідок яких в засобах масової інформації була опублікована брехлива інформація щодо моєї особи. Обіцяю, що після закінчення розслідування обов’язково доведу його результати до громади.
Проте, уже сьогодні можу припустити, що, оскільки інтернет-бруд з’явився у мережі якраз напередодні виборів, то він є не що інше, як доказ того, що певна провладна політична сила намагається не допустити того, щоб я став депутатом міської ради. Відкрито не підтримую на посаду міського голови чинного очільника міста, тож і отримую від його команди низькопробні обмови і поклепи.
З повагою до тих читачів, які після перегляду викладених на інтернет-сайтах «фактів» хоча б частково повірили у їх правдивість, наводжу документ, виданий Міністерством внутрішніх справ республіки Білорусь, про відсутність у мене судимості. Документ підтверджує, що з перших рядків «сенсаційні» викриття (за публікацію яких власники інтернет-ресурсів напевно що отримали чималі кошти) є насправді просто брехнею, склепаною на замовлення непорядних осіб. (фото документа додається)
Вірю в те, що мудра тернопільська громада уміє відрізняти зерна від полови. Я є депутатом діючої міської ради, регулярно звітую про свої справи на окрузі, тож відкрито дивлюся в очі своїм виборцям. Цинічна брехня, якою хочуть зачорнити результати моєї праці, не може збити мене зі шляху служіння рідному місту і допомоги його мешканцям.

З глибокою повагою до Тернопільської громади,
Володимир Швайка

Коментарі вимкнені.