Юрій Чижмарь та Василь Чубак провладні кандидати (фото)?

На електронну скриньку “Погляду” прийшов лист від демократичного  актив м. Заліщики. Публікуємо його без змін:

Як то каже давнє українське прислівʼя – „Голки в сіні не приховаєш”. В Біблії з цього приводу сказано наступне: „Все таємне, рано чи пізно стане явним”. Отак, майже за місяць до дати виборів, стало явним, хто ж є істинно провладними кандидатами на 167-мому мажоритарному окрузі Тернопілля, до якого входять Заліщицький, Борщівський та Чортківський район.

Моментом істини для всіх політиків, які так щиро називаються себе патріотами та опозиціонерами, став приїзд в Заліщицький район премʼєр-міністра України, та одночасно лідера Партії Регіонів Миколи Азарова. І хто б ви думаєте був запрошений та не відмовився скласти компанію такому нелюбому в нашому краї „регіоналу”, який навіть тут не спромігся підготувати промову українською, та говорив до наддністрянців на „общепонятном”. Не вгадаєте. Вірними супутниками Азарова стали бравий подолянин та внук „упівця” Василь Чубак, та великий цінитель Степана Бандери Юрій Чижмарь.

Чубак настільки близько тулився до Азарова, що навіть попав в обʼєктиви фотокамер журналістів. Чижмаря ж регіонали „уважили” іншим чином – йому врочисто надали змогу виголосити тост під час фуршету, з нагоди відкриття теплиць Фірташа в селі Синьків. Екс-губернатор Тернопільської області не скупився на похвали діючій владі.

Тут варто відмітити ще одну цікаву деталь. Зараз на Півдні області бігборди Юрія Чижмаря та привітання Миколі Азарову розміщені на одних і тих же рекламних конструкціях – тільки з різних сторін.

Чи після таких фактів не стає зрозумілим кого ж насправді підтримує влада на 167-мому окрузі?

-1 thoughts on “Юрій Чижмарь та Василь Чубак провладні кандидати (фото)?

 • 10:50 | 26.09.2012 о 10:50
  Permalink

  Тепер видно , хто є хто !!! Чубак маріонетка !!!
  Люди не ведіться на ті лозунги з листівок , тут вже все видно …

  • 15:54 | 5.10.2012 о 15:54
   Permalink

   Василь Чубак вірить в Україну!

 • 15:57 | 5.10.2012 о 15:57
  Permalink

  Василь Чубак вірить в Україну! Треба і нам – українцям – також вірити.

Коментарі вимкнені.