Закон для нового генпрокурора «підкроїли» завдяки голосам тих, хто підтримував диктаторські закони «16 січня», – Добродомов

Законопроект  (№4645), завдяки якому влада зможе отримати зручного для Банкової  Генпрокурора, змогли протягнути завдяки голосам 36 депутатів, які у 2014 році підтримали диктаторські закони «від 16 січня».

Про це заявив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов, коментуючи ухвалений сьогодні Парламентом ганебний Закон про прокуратуру.

«Я не уявляю, як обраний за таких умов Генпрокурор – підконтрольний і залежний, як від влади, та олігархічних груп–  керуватиме розслідуваннями резонансних злочинів. Як розслідуватимуться справи  Небесної Сотні, якщо Закон для нового Генпрокурора ухвалили завдяки людям, котрі голосували закони «16 січня»?», – наголосив парламентар.

Він також наголосив, що після сьогоднішнього голосування жодних очікуваних змін у прокуратурі не слід очікувати, адже не змінилася сама система ухвалення рішень, а ГПУ і далі керуватимуть із Банкової у ручному режимі.

«Сьогодні ми отримали чергове дежавю «кращих часів Януковича»», – резюмував Добродомов.

Коментарі вимкнені.