Прокурор В’ячеслав Перч не віддасть Тернополю землю в парку

Зелена зона із десятками дерев, розташована між «Зеленбудом» і проїжджою частиною на проспекті Степана Бандери, яку віддали під забудову, не повернуть громаді. Таку думку припустив депутат міської ради Андрій Шкула. 

На питання депутата до пана Перча “коли прокуратура віддасть місту 35 сотих, отриманих в супереч земельному законодавству під житлову забудову неподалік літака” була почута відповідь на кшталт: «так там ж поряд вже ціле містечко виросло, то чого світ клином на прокуратурі зійшовся?» чи «законний механізм відмови від ділянки відсутній”

  • Стає дуже страшно! Мені страшно чути таку позицію чи таку думку від прокуратури. Землю (в сприйнятті міщан шмат парку) дали під будову в супереч генплану. Крапка. Відмовтесь і покарайте тих хто давали і самих себе, за те, що взяли.
    Ще, і ця думка вже не в тему, прокурор видався твердим чоловіком. Бажаю цю твердість використовувати на користь громаді. А з землею, думаю вихід таки знайдеться, – каже Андрій Шкула.

Нагадаємо, ще у 2013 році міська рада надала у постійне користування 35 сотих землі на проспекті Бандери прокуратурі Тернопільської області для будівництва житлового багатоповерхового будинку. Проте цю територію тернополяни вважають частиною парком «Національного Відродження». До того ж, затвердження проекту землеустрою відведення цієї землі і віднесення ділянки до земель житлової та громадської забудови – суперечить діючому Генеральному плану міста і Закону «Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах». Попередній прокурор Віктор Мартинюк публічно заявляв, що не заперечує щодо передачі землі у власність громади Тернополя. Але далі слів не пішов.

park

Коментарі вимкнені.