300 тисяч на охорону міської ради Тернополя

Практично ідентичні угоди на 100 та 199,9 тисяч гривень уклала Тернопільська міська рада з товариством з обмеженою відповідальністю «Роял Контракт» (більш відома як «Авангард). За ці кошти ТОВ має охороняти приміщення ради на Листопадовій,5 та кількох інших.

В угоді на 199 тисяч 900 гривень йдеться, що «Роял Контракт» у 2019 році повинно 8 тисяч 760 годин надавати «послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку».

Можемо лише припустити, що міська рада свідомо вказала суму 199 тисяч 900 гривень. Адже всі тендери до 200 тисяч гривень проводять з використанням допорогових процедур, що дає можливість замовнику не проводити відкритий аукціон для закупівлі товарів, а укласти «прямий» договір. Це, до речі, дозволено законом. Хоча добросовісний розпорядник бюджетних коштів може користуватися системою «Prozorro» і в допорогових торгах. Вочевидь, тут мерія хотіла укласти договір саме з «Роял Контракт».

Тим паче, що ТОВ роками стереже спокій чиновників і не тільки. Приміром, у минулому році «Роял Контракт» освоїло майже три мільйони гривень.

Нагадаємо, що керівником та засновником «Роял Контракт» є Тарас Аркуша. Він також є керівником та підписантом у громадській організації «Федерація панкратіону Тернопільської області». Окрім Аркуші, керівником цієї ГО є і Володимир Камінський – скандальний екс-заступник міського голови Тернополя Сергія Надала.

Говорять, що після затримання Камінського і визнання винним у зловживанні службовим становищем, стосунки з очільником міста у нього нікуди не зникли. Тому мовляв і «Роял Контракт» так спокійно довіряють охороняти раду екс-заступнику мера Володимира Камінського, якого кілька років тому з усіма почестями затримували за хабарництво. У підсумку чиновника визнали винним, проте за «зловживання впливом».

Коментарі вимкнені.