Сергій Надал перетворив тернопільську поліцію на власну охорону?

Протягом останніх року-півтора в Тернополі відбувалися багато протестів громадян, невдоволених політикою міської влади. За дивним збігом обставин, тернопільські правоохоронці виступають або сторонніми спостерігачами, або стоять на боці «свободівського» мера Сергія Надала, якого за любов до великих грошей в народі вже давно охрестили «полтінніком».

Те, що поліцейські сидять на «прикормці» в мера Тернополя підтверджує черговий скандал. На останній сесії Тернопільської міської ради одразу сімом підлеглим начальника обласної поліції Олександра Богомола надали земельні ділянки у престижному районі Новому світу. І хоча пан Богомол розповідає, що він нічого не знав про ці землі, очевидно, він лукавить, адже провернути таке рішення без відома обласного керівництва Нацполіції навряд було б можливим.

Такі факти пояснюють поведінку стражів порядку. До прикладу, поліція нічого не робила, коли невідомі особи незаконно не пропускали до сесійної залу тоді ще депутатів Івана Сороколіта, Ігоря Турського та Романа Навроцького.

Далі – більше. Активні тернополяни вже тривалий час намагаються відстояти парк Національно відродження від сумнівної оборудки у районі «чортового колеса». Під так званим соусом спорудження «Вуличної академії» ведеться будівництво чергового закладу громадського харчування. Коли інвестор у спайці з тернопільською владою вирішили кинути проти людей «тітушок», правоохоронці палець об палець не вдарили, щоб перевірити цих сумнівних осіб, які прямо на очах у журналістів погрожували активістам і самим представникам ЗМІ. Реакції представників правоохоронних органів – нуль.

Ще один приклад – торф’яні котельні, які заполонили Тернопіль у різних його куточках. На скарги громадських активістів до Державної екологічної інспекції у Тернопільській області стосовно діяльності торф’яних котелень, остання провела позапланову перевірку котельні на вулиці Купчинського. Під час перевірки було встановлено перевищення гранично допустимих викидів оксиду вуглецю. Є також судові заборони щодо будь-яких робіт щодо переведення котелень на торф, але там далі ведуться роботи. Люди подали повідомлення про вчинення злочину, однак правоохоронці чомусь не внесли його до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Спостерігаючи за бездіяльністю людей у погонах, мешканці Тернополя минулого тижня перекрили дорогу на Кременець, але ці радикальні кроки навряд чи стали поштовхом до дій правоохоронцям.

Адже останні більше переймаються, як приміщення Тернопільської міської ради перетворити на закриту зону. Відомо, щоб потрапити на ту ж сесію міської ради, потрібно пройти кілька кордонів перевірки правоохоронцями. А все для того, щоб не ставили зайвих питань міському голові Сергію Надалу…

Репортер

Коментарі вимкнені.