Степан Барна радить громадам Тернопільщини продавати горілку легально

Легалізація робочих місць, заробітної плати і підакцизних товарів повинні стати пріоритетним завданням громад, вважає голова Тернопільської ОДА Степан Барна. На підсумковій прес-конференції з приводу закінчення фінансового року очільник області спробував спрогнозувати надходження до бюджету громад у 2018 р. За його словами, власні доходи громади складуть 3,4-3,7 млрд. грн.

Як стверджує С.Барна, члени територіальних громад не повинні пікетувати ОДА, а питати у своїх голів, скільки відсотків легалізовано землі, робочих місць, місць продажу піакцизних товарів.

– Я не вірю в те, щоб у якомусь селі Тернопільської області не продавали горілку, але подивіться, чи в кожному селі є касовий апарат, чи в кожному селі магазин має ліцензію на продаж алкоголю. Це проблема Барни? Люди добрі! Це проблема вже, на жаль, чи, на щастя, напевно, не Барни. Це проблема тих людей, які мають працювати і думати, як забезпечити виконання своїх бюджетів, – каже голова ТОДА.

С.Барна також зазначив, що Тернопільщина займає перше місце за темпами надходження ПДФО, це відбувається за рахунок підвищення середньої плати і легалізації робочих місць. При цьому керівник краю не уточнив, на скільки зросла заробітна плата і скільки робочих місць вийшло з тіні у цьому році.

Адріана Білецька

Коментарі вимкнені.