Тернопільщину сьогодні відвідала Юлія Тимошенко

Свій візит лідер партії ВО “Батьківщина” розпочала із смт Козова Тернопільської області. На заході на центральній площі селища, за нашими підрахунками, були присутні понад 2 тисячі людей, серед них молодь, люди старшого покоління.

Сюрпризом для козівчан в рамках візиту Тимошенко став виступ її давнього приятеля — знаного українського співака Олександра Пономарьова, який виконав свою авторську пісню “Прапор України”. Відтак співак запросив на сцену Юлію Тимошенко, вона розпочала свій виступ об 11:26 і завершила о 12:40 год.

Йшлося про новий переговорний процес із Росією щодо повернення Криму та Донбасу, написання нової Конституції із посиленням ролі прем’єр-міністра, в економіці кандидатка планує за 5 років довести середню українську зарплату до рівня польської та зменшити вдвічі ціни на газ уже за перші кілька місяців, як стане президентом.

Зокрема, лідер партії заявила, що нова влада впровадить справедливу персоніфіковану пенсійну систему, яка забезпечить пенсіонерам гідне життя.

На думку Юлії Тимошенко, теперішній механізм нарахування пенсій є геть несправедливим – люди отримують набагато менше грошей, ніж сплатили протягом життя у “незрозумілі” фонди. До того ж кожна нова влада лише “звужувала пенсійні можливості українців”.

“То збільшення пенсійного віку, то зменшення коефіцієнтів нарахування пенсій, то ще щось придумають. Але в світі давно вирішили це питання: з першого дня, коли людина пішла працювати, пенсійні внески сплачуються не кудись в небо, а на персональні рахунки людини. І все життя нараховуються відсотки на ці гроші в державних банках. І коли людина виходить на пенсію – у неї є рахунок і вона гідно забезпечена”,— зазначила лідер “Батьківщини”.

Юлія Тимошенко розкритикувала і так звану медичну реформу, яку намагається сьогодні впроваджувати МОЗ. За її словами, ніхто не збирається лікувати людей на селі, а в місті медичні послуги другого рівня будуть платними, адже за консультації галузевих спеціалістів доведеться розраховуватися зі своєї кишені.

“Нам не потрібно вигадувати велосипед, а зробити те, що зробили всі цивілізовані країни – застосувати страхову медицину, знизити податкове навантаження і надати максимальний доступ до медичних послуг”, – підкреслила Тимошенко.

Говорячи про захист держави, Юлія Тимошенко зазначила, що жінка-головнокомандувач буде ефективнішою для країни, аніж чоловік-корупціонер. Щонайменше, вона особисто ніколи би не призначила кума Путіна Віктора Медведчука офіційним переговорником від України.

“Жінка – головнокомандувач не буде брати відкати з торгівлі зброєю за межі України. Не буде постачати на армію з відкатами зі своїх підприємств зброю та техніку, непридатну для використання. Жінка-головнокомандувач ніколи не створить такі умови для армії, коли в кінці року 30 тисяч кадрових військових не захотіли пролонгувати контракт і пішли з армії, тому що умови, які створили для наших вояків, неможливі”, – запевнила лідер “Батьківщини”.

 Після виступу в Козові Ю. Тимошенко вирушила у Збараж, а відтак у м. Монастириська.

До слова, У Козовій наприкінці зустрічі привітати Тимошенко вийшли учасники АТО, «кіборги», а у Збаражі та Монастириську політик помолилася з людьми за Україну та проведення чесних виборів. Участь у спільній молитві взяли представники Української Православної церкви.

Коментарі вимкнені.